Świt gra w Wodzisławiu

Jesteśmy spokojni, bo dobrze przygotowaliśmy się do tego meczu. Niczego nie zaniedbaliśmy. Praca wykonana na treningach w końcu zacznie procentować - mówi dyrektor sportowy Świtu Wojciech Jagoda. Zespół z Nowego Dworu zagra w piątek z Odrą w Wodzisławiu
Piłkarze beniaminka, wykorzystując przerwę w rozgrywkach, w końcu mogli spokojnie potrenować przez dwa tygodnie. W ten sposób wreszcie zakończyli okres przygotowawczy, który z konieczności musiał trwać równolegle do grania meczów ligowych.

Świt zagra w Wodzisławiu w minimalnie zmienionym składzie w porównaniu ze spotkaniem z Górnikiem Zabrze. Miroslav Copjak ogłosi wyjściową jedenastkę dopiero w sobotę, ale można się spodziewać, że zagra w niej Grzegorz Kaliciak. Lewy obrońca w piątek podpisał kontrakt z klubem. W Wodzisławiu ma szansę zastąpić Michała Szeremeta. Drugą przewidywaną zmianą jest gra Bensona Aniha na lewej pomocy już od pierwszej minuty meczu.

ODRA WODZISŁAW - LUKULLUS-ŚWIT NOWY DWÓR. Sobota, godz. 19 - ul. Bogumińska 8 w Wodzisławiu. Odra: Marcin Bęben - Wojciech Grzyb, Jan Cios, Błażej Jankowski, Robert Górski - Marek Sokołowski, Wojciech Górski, Aleksander Kwiek, Marcin Radzewicz - Rafał Jarosz, Marcin Nowacki. Świt: Arkadiusz Malarz - Martin Bystron, Mariusz Unierzyski, Mariusz Malinowski, Grzegorz Kaliciak - Sergiusz Wiechowski, Piotr Orliński, Mariusz Zganiacz, Artur Wyczałkowski, Benson Anih - Łukasz Mierzejewski.