Sport.pl

IV liga, mazowiecka liga seniorów, klasa okręgowa, A i B

IV liga

Wyniki 6. kolejki: GKP Targówek - Olimpia Warszawa 5:3, Delta Warszawa - Dolcan Ząbki 2:1, Szydłowianka - Wisła II Płock 0:2, Ursus Warszawa - Pogoń Siedlce 3:0. W meczach rozegranych wcześniej: Nadnarwianka - Pilica 1:6, Nadarzyn - Łomianki 0:2, Polonia II - Piaseczno 1:1, Hutnik - Narew 1:2, Korona - Legia II 1:2.

1. Piaseczno614 12-5
2. Targówek61316-6
3. Ursus6139-1
4. Łomianki61311-6
5. Legia II61010-7
6. Szydłowianka6109-6
7. Delta61011-9
8. Pogoń6912-10
9. Korona GK688-5
10.Olimpia6713-14
11.Nadnarwianka677-12
12.Dolcan664-6
13.Nadarzyn664-11
14.Narew667-18
15.Hutnik659-11
16.Polonia II654-8
17.Wisła II645-12
17.Pilica639-16
Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I, wyniki 5. kolejki: Kasztelan Sierpc - Tęcza Płońsk 1:4, Makowianka - ULKS II Ciółkowo 4:1, Korona HD Ostrołęka - Podlasie Sokołów 2:1, Stoczniowiec Płock - Ostrovia 2:1, MKS Ciechanów - Boruta Kuczbork 3:2, Piast Piastów - GKS Strzegowo 6:2, Mazowsze Płock - Żbik Nasielsk 1:0, Legionovia II - Skra Drobin 2:0.

1. Piast515 18-5
2. Mazowsze51512-2
3. Żbik51213-4
Legionovia II51213-4
4. Korona51211-5
5. Makowianka51011-12
7. Boruta5813-8
8. Ciechanów5710-15
9. Podlasie5612-7
10. Tęcza447-10
11. Kasztelan5312-14
12. Skra437-11
13. Ostrovia536-11
14. Stoczniowiec538-18
15. Ciółkowo515-16
16. Strzegowo508-23
Klasa okręgowa

Wyniki 3. kolejki: Huragan Bodzanów - Wisła Duninów 0:2, Orkan Sochaczew - Stegny Wyszogród 2:0, Roltex Białkowo - Luszynianka Luszyn 6:0, Pek-Mont Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 4:2, Orkan Peklimar Lelice - Błękitni Gąbin 2:0, Mazur Gostynin - Amator Maszewo 8:0, Świt Staroźreby - Wicher Cieszewo 1:3.

1. Orkan398-1
2. Mazur3713-5
3. Peklimar376-3
4. Błękitni366-4
5. Huragan365-3
6. Wisła366-5
7. Wicher358-6
8. Roltex3310-10
9. Orzeł3310-11
10.Stegny335-6
11.Pek-Mont335-7
12.Amator334-10
13.Świt304-7
14.Luszynianka300-10
Klasa A

Wyniki 3. kolejki: Lwówianka Lwówek - Limit Rybno 2:5, Błyskawica Lucień - Victoria Wykowo 5:2, Masovia Płock - Unia Iłów 3:2, Sparta Mochowo - Bzura Chodaków 3:5, Iskra Kozłowo - Kormoran Łąck 1:5, Skrwa Brudzeń - Skrwa Łukomie 1:2, Zorza Szczawin - Bakoma-Ikar Bielice 1:3.

1. Limit3914-4
2. Bakoma3912-3
3. Masovia398-4
4. Bzura369-8
5. Sparta368-7
6. Skrwa Ł.345-6
7. Unia337-5
8. Kormoran336-4
9. Skrwa B.335-5
10.Błyskawica337-9
Lwówianka337-9
12.Zorza335-8
13.Iskra312-12
14.Victoria303-16
Klasa B

Wyniki 3. kolejki: Miszewko Strzałkowskie - Błękitni Gójsk 1:3, Kasztelan Białe Błoto - Relax Miszewo Murowane 5:3, Bobry Cierszewo - Unia Czermno 3:2, Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice 6:0, Olimpia Gozdowo - Mazowia Słubice 2:1, Sparta Rościszewo - Pogoń Słupia 1:9. Mecz zaległy: Relax - Błękitni 1:3.

1. Pogoń3927-4
2. Olimpia379-4
3. Błękitni266-2
4. Kasztelan3610-9
5. Polonia3511-5
6. Mazowia3410-5
7. Relax3310-9
8. Unia337-7
9. Bobry336-13
10.Start334-11
11.Sparta334-12
12.Miszewko201-17
13.Bronowo203-20