Amatorska Liga Piłkarska * Start w połowie września

Amatorzy na Podpromiu. Jeszcze do 4 września można zgłaszać zespoły piłkarskie do udziału w kolejnej edycji Amatorskiej Ligi Piłkarskiej
Jesienna edycja Amatorskiej Ligi Piłkarskiej jak w roku poprzednim rozgrywana będzie w hali Podpromie w Rzeszowie. Mecze rozgrywane będą cztery razy w tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 18.30. W każdej lidze po raz pierwszy występować będzie po 12 drużyn.

Oprócz ALP-sportu do współorganizacji Ligi przystąpiło Rzeszowskie Centrum Sportowo-Widowiskowe oraz Podokręg Piłkarski w Rzeszowie. Od edycji jesiennej spotkania prowadzić będą arbitrzy z Kolegium Sędziów w Rzeszowie. Jak zawsze najlepsze zespoły otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Będą prowadzone klasyfikacje na najlepszego strzelca, bramkarza oraz zawodnika ALP. Poznamy brutala ligi oraz najlepszy zespół Fair Play.

Start Ligi po 15 września 2003. Zgłoszenia drużyn przyjmuje Marek Biros pod numerem telefonu 0 603 269 313, e-mail: alp@resinet.pl oraz w dniach 2-4 września (wtorek-czwartek) w godz. 18.30-19.30 w hali Podpromie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 9 września (wtorek) o godz. 18.30. Najlepsze drużyny z edycji jesiennej mają pierwszeństwo gry w edycji zimowej.

Do edycji jesiennej już zgłosiły się między innymi: LU Polska Rzeszów, RZE S.A. Rzeszów, Trio-Sport Rzeszów, Automacher Rzeszów, Auto Plus Rzeszów, Designer Rzeszów, Resconfex Rzeszów, Straż Miejska Rzeszów, Warta S.A. Rzeszów.