Radomska liga okręgowa

Mogielanka Mogielnica pozostaje jedynym zespołem z kompletem zwycięstw. Pierwsze punkty stracił w Jedlińsku Wulkan Zakrzew
Mogielanka potwierdziła dobre przygotowanie do sezonu zwycięskim meczem nad Polonią Iłża. Oba zespoły prowadziły otwartą grę i dlatego kibice obejrzeli aż osiem goli. Sześć zdobyli gospodarze, z czego połowę - najlepszy strzelec drużyny Mariusz Szumpur.

Świadkami ciekawego widowiska byli też widzowie w Garbatce Letnisko. Miejscowy Plon minimalnie pokonał rezerwy grójeckiego Mazowsza, ale goście zawdzięczają nikłą porażkę swojemu bramkarzowi Tadeuszowi Łukiewiczowi.

Pierwsze punkty stracił rewelacyjny beniaminek z Zakrzewa. W wyjazdowym spotkaniu z Bertą Jedlińsk podopieczni Jura Zielińskiego objęli prowadzenie i mogli strzelić kolejne gole. Gospodarze wyrównali po wykorzystanym przez Radosława Ofiarę rzucie karnym.

Ostre strzelanie urządził sobie na własnym boisku Sokół Przytyk. Do przerwy utrzymywał się co prawda wynik bezbramkowy, ale w drugiej połowie gracze prowadzeni przez Jarosława Czupryna aż pięciokrotnie zmuszali bramkarza Orła Gielniów do wyciągania piłki z siatki.

Klęski przed własną publicznością doznał Orzeł Wierzbica. Goście z Błędowa już przed przerwą trzy razy znaleźli drogę do bramki gospodarzy.

Sporo emocji było też w Wolanowie, gdzie Jaguar podejmował Radkom Radom. Radomianie dwukrotnie obejmowali prowadzenie, a jednak zeszli z boiska pokonani. Decydujące dla losów pojedynku gole zdobyli w ostatnim kwadransie spotkania Kozakiewicz i Burzyński.

Bez zwycięstwa pozostaje Oronka Orońsko. Tym razem lekcji futbolu udzielili jej gracze ze Skaryszewa.

PLON GARBATKA - MAZOWSZE II GRÓJEC 2:1 (0:0): Pysiak (51.), Molenda (69.) - Nojek (73.).

SOKÓŁ PRZYTYK - ORZEŁ GIELNIÓW 5:0 (0:0): Stępniewski (55.), Pawłowski (62.), Kilianek (67.), Kaczor (80.), Brodecki (83. - karny).

ORONKA OROŃSKO - MGKS SKARYSZEW 0:3 (0:1): Kieszkowski (23.), Cioch (55.), Bińkowski (87.).

ORZEŁ WIERZBICA - SADOWNIK BŁĘDÓW 0:4 (0:3): Maciak (30.), Wąsik (40.), Nowak (43., 58.).

BERTA JEDLIŃSK - WULKAN ZAKRZEW 1:1 (0:1): Ofiara (50. - karny) - Pysiak (28.).

JAGUAR WOLANÓW - RADKOM BETA MEBLE RADOM 4:2 (0:1): Janik (55., 68.), Kozakiewicz (75.), Burzyński (85.) - Bartosiak (8.), Smolik (58.).

MOGIELANKA MOGIELNICA - POLONIA IŁŻA 6:2 (2:1): Baranowski (15.), Szumpur (20., 52., 60.), Andryka (70.), Jaworski (88.) - Kłos (33.), Pietrzyk (77. - karny).