MLS, Liga Okręgowa, Klasa A

Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I: Ostrovia - Makowianka 1:2, Tęcza Płońsk - Korona HD Ostrołęka 0:1, Boruta Kuczbork - Stoczniowiec Płock 4:1, Żbik Nasielsk - MKS Ciechanów 3:1, Skra Drobin - Mazowsze Płock 0:2, ULKS II Ciółkowo - Piast Piastów 0:3, GKS Strzegowo - Kasztelan Sierpc 3:5, Podlasie Sokołów - Legionovia II 1:2.

1. Żbik41213-3
2. Piast41212-3
3. Mazowsze II41211-2
4. Legionovia II4911-4
5. Korona499-4
6. Boruta4811-5
7. Makowianka477-11
8. Podlasie4611-5
9. Ciechanów447-13
10. Kasztelan6311-10
11. Wkra337-9
12. Ostrovia435-9
13. Ciółkowo414-12
14. Tęcza313-9
15. Stoczniowiec406-17
16. Strzegowo406-17
Grupa II: Mazur Karczew - KS Warka 2:2, Żyrardowianka - Wicher Kobyłka 0:4, Broń Radom - Pogoń Grodzisk 2:0, Mirax/Viki Bierwce - Start Otwock 2:4, Zryw Sobolew - Błonianka 1:1, Okęcie II Warszawa - Powiślanka 0:1, Wilga Garwolin - Mszczonowianka 2:2, Marcovia - Zwolenianka 2:1.

1. Start41211-2
2. Warka489-4
3. Wilga489-6
4. Zwolenianka478-4
5. Mazur478-5
6. Pogoń474-3
7. Broń466-7
8. Błonianka457-7
9. Okęcie II443-4
10. Mszczonowianka446-8
11. Powiślanka332-5
12. Mirax436-10
13. Żyrardowianka422-8
14. Marcovia446-8
15. Wicher445-5
16. Zryw301-9
Liga okręgowa

Grupa I: Tur Jaktorów - Sagita Warszawa 4:0, Partyzant Leszno - Olimpia II Warszawa 2:2, Ożarowianka - Świt Warszawa 1:3, Relax Radziwiłłów - Milan Milanówek 0:2, Sparta Jazgarzew - KS Chlebnia 3:2, Jedność Żabieniec - Naprzód Brwinów 3:4, Naprzód Zielonki - Przyszłość Włochy

1. Milan399-0
2. Tur398-1
3. Brwinów378-5
4. Świt368-3
5. Zielonki267-4
6. Jedność3410-7
7. Przyszłość246-3
8. Sparta345-8
9. Ożarowianka333-5
10. Relax333-6
11. Olimpia II315-8
12. Partyzant312-9
13. Chlebnia304-7
14. Sagita302-11
Grupa II: Sarmata Warszawa - Gwardia II Warszawa 1:5, Hutnik II Warszawa - GKP II Targówek 4:2, Polfa Tarchomin - Marymont Warszawa 2:4, Huragan Wołomin - NTP Wyszków 0:2, Advit Wiązowna - Józefovia 1:0, Bóbr Tłuszcz - Łomianki II 2:2, ZWAR Międzylesie - Mazur Radzymin 1:1.

1. Hutnik II399-4
2. Bóbr377-3
3. Gwardia II3611-4
4. Marymont366-5
5. Advit353-2
6. Mazur246-1
7. NTP343-2
8. ZWAR223-3
9. Targówek II326-8
10. Łomianki II324-8
11. Huragan312-6
12. Józefovia100-1
13. Sarmata201-7
14. Polfa202-9
Klasa A

2. kolejka

Grupa I: MKS Żabia Wola - FC Stars Warszawa 1:4, Utrata Pawłowice - Żyrardowianka 5:0, Ryś Laski - Anprel Nowa Wieś 6:0, Wrzos Międzyborów - Błękitni Korytów 1:3, Drukarz Warszawa - CWKS Legia Warszawa 6:0, KS Raszyn - GLKS Nadarzyn II 3:1, Znicz II Pruszków - Piast II Piastów 2:0.

1. Drukarz2610-0
2. Utrata268-1
3. Raszyn267-3
4. Błękitni264-1
5. Stars245-2
6. Ryś238-5
7. Piast II235-4
8. Znicz II232-1
9. Nadarzyn II212-4
10. Wrzos101-3
11. CWKS100-6
12. Żyrardowianka202-9
13. Żabia Wola201-8
14. Anprel201-9
Grupa II: KS Falenica - CKS Celestynów 2:1, Mazur II Karczew - Amigos Warszawa 1:2, Skra Obory - Laura Chylice 0:3, Legion Warszawa - Victoria Głosków 5:3, Orzeł Baniocha - PKS Radość 4:2, Perła II Złotokłos - Marymont II Warszawa 3:0, Victoria Zerzeń - Energetyk Warszawa 3:2, KS Piaseczno II - AZS Absolwent Warszawa 6:0.

1. Laura2614-0
2. Amigos266-2
3. Falenica265-2
4. Legion268-5
5. Piaseczno II237-3
6. Mazur II236-3
7. Energetyk235-4
8. Perła II234-3
9. Orzeł235-6
10. AZS234-7
11. Zerzeń233-13
12. Radość204-7
13. Głosków203-7
14. Celestynów202-6
15. Skra200-5
16. Marymont II201-8
Grupa III: Marcovia II Marki - Mazur II Radzymin 1:2, Victoria Sulejówek - Wicher II Kobyłka 1:0, Rotavia Nieporęt - Wisła Jabłonna nie odbył się, Sokół OSIR Serock - KS Glinianka 4:0, Vistula Nadbrzeż - AON Rembertów 3:1, Józefovia - Wisła Zakroczym 2:4, Nadnarwianka II Pułtusk - Rządza Załubice 0:2.

1. Rządza265-0
2. Sulejówek263-0
3. Sokół246-2
4. Vistula244-2
5. Mazur II243-2
6. Rotavia135-1
7. Nadnarwianka II236-4
8. Zakroczym234-4
9. Marcovia II212-3
10. Wicher II211-2
11. AON213-5
12. Wisła102-6
13. Józefovia202-7
14. Glinianka201-9