Piłka nożna: klasy okręgowe

Bobrek Karb Bytom - Piast Leszczyny 5:1 (2:1): Kaczmarczyk 3, Gumulski, Wyrzykowski - Bajura; Pniówek Pawłowice - Tempo Paniówki 3:1 (2:1): Stelmach 2, Utikal - Orlic; Unia Bieruń Stary - LKS Bełk 3:0 (2:0): Piotr Duda, Kozieł, Cuber; Krupiński Suszec - Polonia Łaziska 2:3 (0:1): Markiton, Palarczyk - A. Kopytko 3; Górnik Czerwionka - Ogrodnik Cielmice 0:0, Gwarek Ornontowice - Sokół Wola 3:0 (2:0): Butrykowski, Nieużyła, Wiana; Orzeł Mokre - Górnik Boguszowice 0:2 (0:0): Stoszko, Broda; Nadwiślan Góra - LKS Łąka 3:1 (1:1): M. Lukasek 2, Czorny - Adam Maślorz. Iskra Pszczyna pauzowała.

1. Łaziska51313:6
2. Boguszowice5139:2
3. Cielmice5136:1
4. Bobrek Karb41011:4
5. Góra4108:2
6. Wola51011:6
7. Ornontowice597:5
8. Bełk475:4
9. Pszczyna454:4
10. Bieruń Stary546:6
11. Łąka549:11
12. Pniówek543:5
13. Leszczyny546:9
14. Czerwionka543:7
15. Suszec525:12
16. Paniówki402:10
17. Mokre503:17
KATOWICE II

MKS Siemianowice Śl. - Podlesianka Katowice 0:0, Unia Ząbkowice - Kolejarz Katowice 5:2 (3:0): Kobyliński 2, Ćwieląg, Oklejewski, Pietrkiewicz - Załuski, Bartoszek; Wawel Wirek - GKS II Katowice 1:1 (1:0): Przybyła - Goncerz; Górnik Jaworzno - Górnik Wesoła 1:2 (0:1): Jedynak - Stojak, Gajda; Piast Ożarowice - AKS Górnik Niwka 1:4 (1:2): Dydzik - Sujka, Nowak, T. Knap, Korepta; Szczakowianka II Jaworzno - Sarmacja Będzin 0:2 (0:2): Sokół 2; Rozwój II Katowice - Zapora Przeczyce 0:1 (0:1): Krzyżanowski; Ruch II Chorzów - Błękitni Sarnów 3:0 (0:0): Suker 2, Krzęciesa.

1. Sarmacja4128:1
2. Górnik Jaw.498:2
3. Przeczyce495:2
4. Podlesianka4810:1
5. Wirek4710:5
6. Szczakowianka II477:6
7. Ruch II467:4
8. Ząbkowice468:7
9. Niwka468:9
10. GKS II453:5
11. Siemianowice Śl.448:6
12. Wesoła442:4
13. Ożarowice434:8
14. Sarnów435:14
15. Rozwój II414:9
16. Kolejarz414:18
KATOWICE III

Pierwszy Chwałowice - Energetyk Rybnik 1:7 (0:6): Czarnecki - Szewieczek 3, Paszenda, Reclik, Kobeszko, Buchała; Rymer Niedobczyce - LKS Chałupki 1:2 (1:2): Kaptur - Drobny, Bolik; LKS Krzyżanowice - Silesia Lubomia 4:0 (2:0): Kolorz 2, Pączko, Koryciak; Maxpol Kuźnia Raciborska - Naprzód Syrynia 0:2 (0:1): Smoląg, Fibic; Górnik Radlin - Czarni Gorzyce 4:0 (1:0): Polnik; Herman, Pielorz, Lehman; Naprzód Rydułtowy - Gwiazda Skrzyszów 4:1 (2:1): Brzoska 2, Ochojski, Pawlaszczyk - Kuchciński; Naprzód Czyżowice - Start Mszana 2:1 (0:1): Błaszczok, Mandera - Czech; Jedność Jejkowice - Płomień Połomia 4:2 (1:1): Sz. Cichecki, A. Cichecki, Bugdoł, Kłosek - Mizia, Sobala.

1. Energetyk4816:5
2. Chałupki4810:6
3. Rydułtowy489:5
4. Krzyżanowice478:5
5. Skrzyszów478:5
6. Niedobczyce476:5
7. Czyżowice475:4
8. Połomia4711:11
9. Jejkowice468:4
10. Mszana464:4
11. Syrynia457:8
12. Radlin447:7
13. Lubomia447:9
14. Kuźnia Racib.424:11
15. Gorzyce413:12
16. Chwałowice405:17
KATOWICE IV

Gazobudowa Zabrze - ŁTS Łabędy 1:4 (0:1): Białek (samobójcza) - G. Kasanke 2, Wasik, Bielecki; Zamet Strzybnica - Ruch II Radzionków 1:3 (0:0): Maligłówka - Oberaj 2, Mitura; Orzeł Nakło Śl. - Odra Miasteczko Śl. 3:1 (1:0): Trzeja, Sówka, Sołtysik - Karmański; Sośnica Gliwice - Rozbark Bytom 0:4 (0:3): Mendocha 3, Mikusz; Przyszłość Ciochowice - Olimpia Piekary Śl. 4:2 (2:0): Modliszewski, Kiełb, Korczyński, Skalski - Wolf, Śmiglarski; Orzeł Miedary - Drama Zbrosławice 4:3 (0:3): Kołotn 3, Gilewski - Knapik 3; Carbo II Gliwice - Andaluzja Brzozowice 1:2 (1:1): Grabowski - Fitkowski 2; Piast II Gliwice - Sparta Zabrze 2:0 (1:0): Filipowicz, Gad.

1. Łabędy4913:4
2. Rozbark4912:5
3. Ciochowice499:4
4. Piast II4910:7
5. Nakło Śl.477:5
6. Gazobudowa477:7
7. Brzozowice476:6
8. Olimpia4611:9
9. Miedary467:10
10. Sparta455:4
11. Radzionków II457:7
12. Zbrosławice446:8
13. Sośnica446:9
14. Carbo II437:11
15. Miasteczko Śl.415:11
16. Strzybnica401:12
BIELSKO-BIAŁA

LKS Czaniec - Zapora Porąbka 3:0 (0:0): Smolarek 2, Wizner; Podhalanka Milówka - Soła Kobiernice 2:0 (2:0): Włoch, Bułka; Orzeł Kozy - Sokół Zabrzeg 0:4 (0:1): Maroszek 3, B. Dziech; Cukrownik Chybie - Kuźnia-Inżbud Ustroń 3:0 (0:0): Ł. Folek 2, Pańpuch; LKS Bestwina - Beskid Skoczów 2:0 (1:0): Rudzki, Pilarz; Skałka Żabnica - Tempo Puńców 3:2 (1:0): R. Chowaniec, Dróżdż, Satława - Gajger, Moryc; Sokół Hecznarowice - LKS Wilamowice 2:0 (0:0): Jurasz 2; Beskid Gilowice - Morcinek Kaczyce 1:1 (1:0): Sala - M. Szczyrba.

1. Zabrzeg51513:3
2. Skoczów51010:3
3. Ustroń5109:4
4. Żabnica5107:6
5. Wilamowice598:5
6. Czaniec598:6
7. Kaczyce576:4
8. Milówka564:5
9. Porąbka566:8
10. Kobiernice558:9
11. Chybie557:9
12. Gilowice556:8
13. Hecznarowice548:10
14. Puńców547:10
15. Bestwina533:9
16. Kozy524:15