Miedź Legnica - Scorpio Czarnowąsy 4:1

Czwartej porażki w czwartym meczu ligowym doznali piłkarze Scorpio Ciurex Czarnowąsy. W Legnicy ulegli Miedzi 1:4 i to była najwyższa przegrana zespołu spod Opola w III lidze

W pierwszej połowie miejscowi zagrali bardzo słabo. Goście mogli prowadzić i to bardzo wysoko, ale sytuacji sam na sam z Sebastianem Szymańskim nie potrafili zamienić na bramkę Grzegorz Bryłka, Tomasz Piechaczek i Sławomir Maciuszek. W końcu Robert Wierdak pokonał Szymańskiego strzałem głową.

Wyrównał Jarosław Kupis w 41. min. Gol był kuriozalny, bo zawodnik Miedzi właściwie podał piłkę Maciejowi Lubczyńskiemu, ale ten nie opanował jej i do przerwy był remis.

W drugiej części gry Miedź niepodzielnie panowała już na boisku i nie pozostawiła gościom złudzeń co do końcowego wyniku

Miedź Legnica - Scorpio Ciurex Czarnowąsy 4:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Wierdak (25.), 1:1 Kupis (41.), 2:1 Kupis (53.), 3:1 Halkowicz (74.), 4:1 Halkowicz (89.).

Żółta kartka: Maciuszek (Scorpio).

Miedź: Szymański - Murat, Połubiński, Kotlarski, Dymkowski, Kupis, Majka, Łacina (46. Węgłowski), Łysak (46. Strożek), Akacki (56. Halkowicz), Monasterski (58. Sawiński).

Scorpio: M. Lubczyński - Jeleniewski (65. D. Lubczyński), M. Dudek, P. Dudek, Ciastko, Hetmański (46. Grądowski), Grendziak (75. Sapa), Bryłka, Wierdak, Piechaczek (46. Skrzypczyk), Maciuszek.