MLS, Liga okręgowa, A klasa

Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I, wyniki 2. kolejki: Okęcie II Warszawa - Pogoń Grodzisk 1:1, Wilga Garwolin - Wicher Kobyłka 2:0, Broń Radom - Zwolenianka 0:2, Żyrardowianka - Start Otwock 0:2, Mirax/Viki Bierwce - Mazur Karczew 1:2, Marcovia - Błonianka 2:3, Powiślanka Lipsko - Mszczonowianka 2:1, Zryw Sobolew - KS Warka 1:2.

1. Mazur266-1
2. Start264-0
3. Wilga265-2
4. Zwolenianka243-1
5. Powiślanka244-3
6. Warka243-2
7. Mirax234-2
8. Błonianka235-5
9. Broń233-4
10. Okęcie II211-4
11. Warka212-3
12. Żyrardowianka211-3
13. Marcovia202-5
Wicher202-5
15. Mszczonowianka202-6
16. Zryw201-6




Grupa II, wyniki 2. kolejki: Legionovia II - GKS Strzegowo 2:1, Tęcza Płońsk - Mazowsze Płock 1:2, LZS Ciółkowo - Kasztelan Sierpc 2:4, Piast Piastów - Korona HD Ostrołęka 2:0, Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 3:2, Żbik Nasielsk - Makowianka 6:0, Boruta Kuczbork - Ostrovia 4:1, Podlasie Sokołów Podlaski - MKS Ciechanów 6:0.

1. Żbik268-2
2. Mazowsze266-2
Piast266-2
4. Boruta245-2
5. Podlasie234-0
6. Kasztelan235-4
7. Skra235-5
8. Korona232-3
9. Ciechanów212-2
10. Tęcza213-4
11. Ciółkowo213-5
12. Ostrovia202-6
Strzegowo202-6
14. Stoczniowiec202-7
Liga okręgowa

Grupa zachodnia, wyniki 2. kolejki: Świt Warszawa - Partyzant Leszno 4:0, Naprzód Brwinów - Sparta Jazgarzew 1:1, Milan Milanówek - Ożarowianka 1:0, Olimpia II Warszawa - Tur Jaktorów 0:2, KS Chlebnia - Relax Radziwiłłów 1:2, Przyszłość Włochy - Jedność Żabieniec 2:2, Sagita Warszawa - Naprzód Zielonki 1:3.

1. Milan267-0
2. Zielonki267-4
3. Tur264-1
4. Jedność247-3
5. Przyszłość246-3
6. Brwinów244-2
7. Świt235-2
8. Ożarowianka232-2
9. Relax233-4
10. Sparta212-6
11. Chlebnia202-4
12. Olimpia II203-6
13. Sagita202-7
14. Partyzant200-7
Grupa wschodnia, wyniki 2. kolejki: Gwardia II Warszawa - Bóbr Tłuszcz 1:2, Marymont Warszawa - Sarmata Warszawa 2:0, Mazur Radzymin - Polfa Tarchomin 5:0, KS Łomianki II - Huragan Wołomin 1:1, NTP Wyszków - Hutnik II Warszawa 1:2, GKP II Targówek - Advit Wiązowna 2:2, Józefovia - ZWAR Międzylesie przełożony na 17.09.

1. Bóbr265-1
2. Hutnik II265-2
3. Mazur135-0
4. Gwardia II236-3
5. Marymont232-3
6. Targówek II224-4
7. Advit222-2
8. ZWAR112-2
9. NTP211-2
10. Huragan212-4
11. Łomianki II212-6
12. Józefovia000-0
13. Sarmata100-2
14. Polfa100-5
Klasa A

Wyniki 1. kolejki

Grupa I: Drukarz Warszawa - MKS Żabia Wola 4:0, Błękitni Korytów - Znicz II Pruszków 1:0, Piast II Piastów - Ryś Laski 5:2, Anprel Nowa Wieś - Utrata Pawłowice 1:3, Żyrardowianka II - KS Raszyn 2:4, GLKS Nadarzyn II - FC Stars Warszawa 1:1, CWKS Legia Warszawa - Wrzos Międzyborów przełożony.

Grupa II: KS Piaseczno II - KS Falenica 1:3, AZS Absolwent Warszawa - Orzeł Baniocha 4:1, PKS Radość - Legion Warszawa 2:3, Victoria Głosków - Skra Obory 0:2, Laura Chylice - Victoria Zerzeń 11:0, Energetyk Warszawa - Perła Złotokłos 3:1, Marymont II Warszawa - Mazur II Karczew 1:5, Amigos Warszawa - CKS Celestynów 4:1.

Grupa III

Vistula Nadbrzeż - Marcovia II Marki 1:1, AON Rembertów - Sokół OSIR Serock 2:2, KS Glinianka - Rotavia Nieporęt 1:5, Wisła Jabłonna - Nadnarwianka II 2:6, Rządza Załubice - Józefovia 3:0, Wisła Zakroczym - Victoria Sulejówek 0:2, Wicher II Kobyłka - Mazur II Radzymin 1:1.