Wyniki 3. kolejki IV ligi

KS STAWISKI - OLIMPIA ZAMBRÓW 4:1 (2:1)

Bramki: Gawęcki (16.), Zawadzki (21.), Jurczak (50.), Ostaszewski (78. - karny) - Kowalczyk (38.).

Stawiski: Błyszko - Jurczak (83. Obrycki), Ostaszewski, Śmiarowski, A. Doliwa, D. Doliwa, Waluk (75. Sawicki), Dąbkowski, Sobolewski, Gawęcki (75. Niedźwiecki), Zawadzki (85. Kaniuk).

Olimpia: Mojsa - Tymiński, M. Brzózka, Konopka (65. Bądzio), Olszewski, Olędzki, Matejko, K. Brzózka, Grądkowski, Anuszkiewicz, Kowalczyk.

TUR BIELSK PODLASKI - SUPRAŚLANKA SUPRAŚL 1:0 (0:0)

Bramka: Kiszko (90.+2).

Tur: Mińko - M. Naumczuk (32. A. Naumczuk), Wysocki, Witkowski, Szmurło (52. Kiszko), G. Spychała, Wróblewski, Wawrzeniuk, Niewiński (78. Pawluczuk), Martyniuk, Pieczyński.

Supraślanka: Nalewajko - Wyszyński, Lewończuk, Aleksiejczuk (66. Iwaniuk), Bakunowicz, Kądzior, Sienkiewicz, Jankowski, Adamski, Chańko, Tomar.

POMORZANKA SEJNY - SPARTA AUGUSTÓW 1:0 (1:0)

Bramka: Ułanowicz (18.).

Pomorzanka: Śliwiński - Buraczewski, A. Ejdulis, J. Bartosiak, Cewkowicz (58. Jewdokimow), Chalecki (70. Kunicki), Gliński (45. Pieślak), Siłkowski, M. Anuszkiewicz (76. Macianis), Ułanowicz, Rukściński.

Sparta: Salik - Gorszewski, Milanowski, Talkowski, Filipow (68. Kropiwnicki), Mikucki, Chabasiński, Jarząbski, Zalewski (58. Harasim), Drozd , Lech (68. Czyżewski).

SOKÓŁ SOKÓŁKA - HETMAN BIAŁYSTOK 2:0 (1:0)

Bramki: Stelmaszek (15.), Muraszkowski (75.).

Sokół: Mackiewicz - Raczkowski, Muraszkowski, Greś, Biernacki (84. Grabowicz), Stelmaszek, Kondrusiewicz (5. Lenkiewicz), Zacharz (80. Paszkowski), Bezubik (75. Woronowicz), Gabiniewicz, Toczydłowski.

Hetman: Rynkowski - Korzątkowski (85. Dec), Wiński, Lewczuk, Konończuk, Kujawski, Wojtkowski, Markow (88. Bogdan), Hawryluk (63. Sidorowicz), Romaniuk (46. Ostrowski), Wojtkielewicz.

MKS MIELNIK - POGOŃ ŁAPY 4:1 (3:1)

Bramki: Pardo (2.), Żornaczuk (24.), Papiński (45. - karny), R. Gąsowski (89. - samobójcza) - Burchart (38. - karny).

MKS: Oskwarek - Pajnowski, Urbański (53. Piotrowski), Olszewski, Maksymowicz, Pawłowski, Rokosz, Pardo, Papiński, Najdyhor (89. Artyszuk), Żornaczuk.

Pogoń: Łapiński - Gałczyk, Kruszewski, A. Kulesza (46. Kozicz), R. Gąsowski, Purzycki, Szutko (60. Kakowski), B. Gąsowski, Burchart, Miłosiewicz, Minow (79. Kutyna).

KOLEJARZ CZEREMCHA - ŁKS ŁOMŻA 1:12 (1:7)

Bramki: Sazonowicz (11., 15, 19. i 43.), Boguski (16. i 33.), Sawko (28.), Pieczywek (60.), Hermanowski (71. i 75.), Nerowski (76.), Kamiński (77.) - Kucharski (23.).

Kolejarz: Doroszczuk - Gajewski, Romaniuk, W. Korowaj (25. Makarowski), K. Kucharski, Drągowski (70. Sawczyński), Dryglas (47. Drabiuk), K. Korowaj, Ryszczuk (82. Baranow), Nazaruk, Kaliszewicz.

ŁKS: Szczechowiak - Tomaszewski, Kamiński, Kowalski, Kokoszko (47. Krajewski), Pieczywek (62. Lis), Zysk, Sawko, Maćkowski, Boguski (70. Hermanowski), Sazonowicz (73. Nerowski).

JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK - WIGRY SUWAŁKI 2:2 (1:1)

Bramki: Młynarczuk (27.), Tyczkowski (89. - karny) - Dębkowski (34.), Wojtulewicz (73. - karny).

Jagiellonia: Ulman - Bańkowski, Wołczyk, T. Tupalski (46. Maliszewski - 80. Sokół), Grygoruk, Kulhawik, Walukiewicz, Koźlik, Młynarczuk (46. Dworzańczyk), Strzeliński (89. Łoszakiewicz), Tyczkowski.

Wigry: Szyszko - Pietkiewicz (46. Sieczkowski), Czereszewski, Wyszyński, Trzaskalski, Dębkowski, Kotowski, Trocki, Ł. Bartosiak, Bajko (79. Feliks), Wojtulewicz.

TABELA

1. ŁKS 3917:2
2. Stawiski367:2
3. Mielnik368:7
4. Hetman 363:2
5. Wigry356:3
6. Sokół352:0
7. Olimpia347:5
8. Jagiellonia II345:5
9. Tur 341:2
10. Pomorzanka341:3
11. Kolejarz323:14
12. Sparta 311:4
13. Pogoń 312:7
14. Supraślanka301:8
Do trzeciej ligi awansuje jedna drużyna, a kolei do Klasy Okręgowej spadną co najmniej dwa ostatnie zespoły