Sportowy weekend

Kalendarz imprez
PIŁKA NOŻNA

Ekstraklasa mężczyzn: Górnik Łęczna - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, sobota, godz. 17, stadion Górnika przy ul. Jana Pawła II w Łęcznej.

III liga: Tomasovia Tomaszów Lub. - Polonia Przemyśl, sobota, 17, stadion przy al. Sportowej w Tomaszowie Lubelskim.

IV liga: Podlasie Biała Podlaska - Czarni Dęblin, sobota, 17; Górnik II Łęczna - Avia Świdnik, niedziela, 11; Orlęta Spomlek Radzyń - Stal Kraśnik, niedziela, 17; Start Krasnystaw - Orlęta Łuków, niedziela, 17; Legion Tomaszowice - Łada Biłgoraj, niedziela, 17; Janowianka Janów Lub. - BKS Unia Bełżyce, niedziela, 17; Lublinianka - Granica Dorohusk, niedziela, 11.30; Granica Lubycza Królewska - Lewart Lubartów, niedziela, 15.

Bialskopodlaska okręgowa (wszystkie mecze niedziela, godz. 16): Rokitno - Krzna Trzebieszów; Dwernicki Stoczek Łukowski - ŁKS Łazy; Unia Żabików - Huragan Międzyrzec Podlaski; Lutnia Piszczac - Unia Krzywda; Uno Fresco Tradex Janovia Janów Podl. - Victoria Parczew; Granica Teresopol - Sokół Adamów; Tytan Wisznice - Dobryń.

Chełmska okręgowa: Unia Rejowiec - Vitrum Wola Uhruska, sobota, 17; Sparta Rejowiec Fabryczny - Unia Białopole, sobota, 17; Frassati Fajsławice - Chełmianka, niedziela, 17; Pławanice Kamień - Spółdzielca Siedliszcze, niedziela, 17; Hutnik Ruda Huta - Kłos Chełm, niedziela, 17; Ruch Izbica - Ogniwo Wierzbica, niedziela, 17; Płomień Włodawianka Włodawa - Hetman Żółkiewka, niedziela, 13.

Lubelska okręgowa: Piaskovia Piaski - Opolanin Opole, sobota, 14; Wisła Puławy - POM Iskra Piotrowice, sobota, 11; Cisy Nałęczów - Stal Poniatowa, niedziela, 15.30; Orły Kazimierz - Sygnał Lublin, niedziela, 17; Ruch Ryki - Granit Bychawa, niedziela, 17; Tur Milejów - Zawisza Garbów, niedziela, 15; Polesie Kock - Orion Niedrzwica, niedziela, 17; Trawniki - Orzeł Urzędów, niedziela, 17.

Zamojska okręgowa: Kryształ Werbkowice - Omega Stary Zamość, sobota, 17; Hetman II Zamość - Metalowiec Goraj, sobota, 16.30; Relax RO-MA Księżpol - Iskra Koniuchy, niedziela, 16; Sokół Zwierzyniec - Unia Hrubieszów, niedziela, 17; Nord 98 Wysokie - Grom Różaniec, niedziela, 17; Roztocze Szczebrzeszyn - Drewmet Rolmos Susiec, niedziela, 16; Ostoja Skierbieszów - Echo Zawada, niedziela, 17; Sparta Wożuczyn - Korona Łaszczów, niedziela, 17.

Puchar Polski - II runda na szczeblu okręgu (wszystkie mecze niedziela, godz. 17): Huragan Siostrzytów - Perła Mełgiew; Avenir Jabłonna - Niedźwiada; Legion II Tomaszowice - Stok Zakrzówek; FC Solidarność Lublin - Cisy II Nałęczów; Wilki Wilków - Koziołek Lublin; Amator Rososz - Świdniczanka; Hetman Gołąb - Żyrzyniak; Bogucin - Garbarnia Kurów; Motor II Lublin - Dąbrowica; Potok Wielki - Wisła Annopol; Wodnik Łaziska - Stróża; Kamionka - Lublinianka II.

Towarzyskie spotkanie: Orły Kazimierz (oldboje) - Orły Górskiego, sobota, godz. 17, boisko w Kazimierzu nad Wisłą.

RUGBY

I liga: Budowlani Lublin - Folc AZS Warszawa, sobota, godz. 11, stadion klubowy przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

BOKS

Pierwszy Międzynarodowy Memoriał Stanisława Zalewskiego, sobota, godz. 17, hala OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

KOLARSTWO

Ogólnopolski wyścig "Nadziei olimpijskich" dla młodziczek i młodzików, sobota - start o 11.30 koło Mebexu przy ul. Wierzbowej w Lubartowie (zgłoszenia od 11) dalej po dwóch pętlach przez Serniki - Nową Wieś - Brzostówkę z metą w Sernikach.

DESKOROLKI

Ogólnopolskie zawody pod patronatem burmistrza Świdnika, sobota, godz. 13, tor obok kina Iskra w Świdniku.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Szósty turniej Grand Prix "Puławskie lato 2003" , sobota, godz. 10, boiska przy basenach MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

Drugi turniej Grand Prix Lublina w grach mieszanych, sobota, 9.30, boiska ośrodka Graf Marina nad Zalewem Zemborzyckim.

Siódmy turniej Grand Prix Lublina mężczyzn, niedziela, godz. 9.30, boiska ośrodka Graf Marina nad Zalewem Zemborzyckim.

TENIS

Turniej w kategorii juniorek i juniorów o puchar Prezesa PZL Świdnik, sobota, 9 - juniorzy, 13 - juniorki, niedziela - finały, 9, korty OSiR przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

SPORT I REKREACJA

Festyn sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży "Żegnajcie wakacje", niedziela, godz. 12, ośrodek Graf Marina nad Zalewem Zemborzyckim.