Grupa zachodnia IV ligi

Liderujący "garbarze" wymęczyli zwycięstwo nad Pogonią Miechów. Drugi z faworytów - Kmita Zabierzów - przegrał w Sieprawiu. Drugi w tabeli jest Dalin z kompletem wygranych.
W pierwszej połowie meczu Garbarni z Pogonią zdarzyły się tylko dwie ciekawe sytuacje. Okazję dla gospodarzy miał w 24. min Łukasz Kluska (piłkę wybił najlepszy na boisku Krzysztof Szot), a dla gości w 31. min Andrzej Bednarz (jego "główkę" obronił Łukasz Szymski).

Jedyny gol padł w 56. min. Po zagraniu z głębi pola główkował Waldemar Dzierżanowski, Szot odbił piłkę, ale przy poprawce nogą był bez szans. Na dziesięć minut przed końcem czerwoną kartkę za uderzenie rywala bez piłki obejrzał Tomasz Płocha z Pogoni.

GARBARNIA 1 (0)

POGOŃ MIECHÓW 0

STRZELEC BRAMKI

Garbarnia: Dzierżanowski (56.).

SKŁADY

Garbarnia: Szymski - Bizoń Ż, Brak, Dziuba - Lipecki, Jędrszczyk (73. Śliwa), Lament, Kluska (46. Terlecki), Słupek - Dzierżanowski, Kwater.

Pogoń: Szot - Dudziński, Bednarz Ż, Włudarz - Płocha Cz (81.), Ciesielski (73. Kański), Nastarowski, Niedźwiecki (75. Golimowski), Bujak - Salamon, Frączyk.

Sędziował Stanisław Święch z Myślenic. Widzów 150.

Pozostałe wyniki: Skawa Wadowice - Niedźwiedź 1:0, Karpaty Siepraw - Kmita Zabierzów 1:0, Bolesław Bukowno - Garbarz Zembrzyce 4:2, Alwernia - Górnik Brzeszcze 1:0, Skawinka - Orzeł Piaski Wielkie 0:1, Dalin Myślenice - Trzebinia/Siersza 1:0, Świt Krzeszowice - Cracovia II 1:3, Clepardia - Puszcza Niepołomice 0:2.

Grupa wschodnia

Wyniki 3. kolejki: Okocimski Brzesko - Wisła Szczucin 3:0, Tarnovia - Bocheński KS 2:1, Tuchovia - Malinex Kobylanka 1:4, Huragan Waksmund - Glinik/Karpatia Gorlice 2:0, Lubań Maniowy - Orkan Szczyrzyc 0:0, Kolejarz Stróże - Dunajec Nowy Sącz 1:1, Victoria Witowice Dolne - Unia Tarnów 2:3, Wierchy Rabka - Polan Żabno 1:3, Poprad Muszyna - Wolania Wola Rzędzińska 5:1.