Pozostałe wyniki 3. kolejki II ligi

PIAST GLIWICE - RKS RADOMSKO 1:3 (0:2): Bodzioch (78. - karny) - Berensztajn (5. - karny, 32.), Folc (85.).

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - POLAR WROCŁAW 2:1 (1:1): Bujok (34.), Salami (70.) - Budka (8.).

GKS BEŁCHATÓW - GARBARNIA SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 1:2 (1:1): Patalan (39.) - Król (31., 61.).

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - ZAGŁĘBIE LUBIN 2:1 (1:0): Reginis (20.), Chańko (50.) - Kowalski (61.).

BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI - ARKA GDYNIA 0:1 (0:1): Kułyk (31.).

ALUMINIUM KONIN - ŁKS ŁÓDŹ 1:2 (0:1): Solnica (87.) - Zasada (3.), Wachowicz (90.).

KSZO OSTROWIEC ŚW. - STASIAK CERAMIKA OPOCZNO 4:1 (2:1): Pietrasiak (2.), Sobczyński (36.), Zajączkowski (52.), Giermasiński (87.) - Kaczmarek (40.).

CRACOVIA KRAKÓW - RUCH CHORZÓW 2:1 (0:1): Giza (52., 88.) - Bajera (44.).

1. Pogoń Szczecin373-02-0-03-00-1-00-0
2. Jagiellonia Białystok374-22-0-04-20-1-00-0
3. Ruch Chorzów367-31-0-03-11-0-14-2
4. GKS Bełchatów367-41-0-13-31-0-04-1
RKS Radomsko367-41-0-03-11-0-14-3
6. Cracovia Kraków364-32-0-04-10-0-10-2
7. Zagłębie Lubin363-21-0-01-01-0-12-2
8. KSZO Ostrowiec Św.357-41-1-05-20-1-02-2
9. ŁKS Łódź343-30-1-00-01-0-13-3
10. Arka Gdynia341-10-1-10-11-0-01-0
11. Podbeskidzie B.-Biała345-71-1-03-20-0-12-5
12. Piast Gliwice335-71-0-14-40-0-11-3
13. Ceramika Opoczno334-71-0-02-00-0-22-7
14. Polar Wrocław313-60-1-02-20-0-21-4
15. Tłoki Gorzyce312-70-0-11-40-1-11-3
16. Aluminium Konin301-40-0-21-30-0-10-1
17. Błękitni Stargard Szcz.301-70-0-20-40-0-11-3
18. Garbarnia Jaworzno3-38-41-0-05-21-1-03-2
Awans uzyskają dwie najlepsze drużyny, trzecia zagra baraże z 12. zespołem I ligi. II ligę opuszczą cztery ostatnie drużyny, zespoły z miejsc 11-14 zagrają w barażach z wicemistrzami czterech grup III ligi. Garbarnia rozpoczęła rozgrywki z dorobkiem -10 punktów.