Tenisowa Superseria na kortach RKT Radom

Trzecie miejsce zajęła Weronika Domagała z Returnu Radom na rozgrywanym na kortach Radomskiego Klubu Tenisowego Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym "Superseria" do 14 lat
Domagała osiągnęła najlepszy wynik ze wszystkich przedstawicieli radomskich klubów. W pierwszej rundzie miała wolny los, a w dwóch kolejnych spisała się rewelacyjnie. Najpierw pokonała Aleksandrę Ryńską z Tęczy Kielce, a potem Monikę Micał z MKT Stalowa Wola. Obie w identycznym stosunku 6:1, 6:1. W półfinale nie dała już rady rozstawionej z drugim numerem Magdalenie Wiesze z Okocimskiego Brzesko, przegrywając 3:6, 1:6. Grę pojedynczą dziewcząt, zgodnie z oczekiwaniami wygrała Ewa Kopczyńska z Okęcia Warszawa, po finałowym zwycięstwie nad Wiechą 6:1, 6:1.

Weronika Domagała dotarła także do półfinału w grze podwójnej. W parze z Magdaleną Herszfeld z Warszawianki Warszawa uległy w walce o finał Martynie Majewskiej z Arki Gdynia i Hannie Kapustce ze Startu Wisła Toruń 4:6, 6:4, 5:7. Sporym sukcesem w deblu zakończył się też występ Karoliny Wędzonki i Hanny Kotas (obie Return). Młode radomianki awansowały do półfinału, w którym przegrały z późniejszymi triumfatorkami turnieju Moniką Micał i Magdaleną Wiechą 2:6, 1:6.

W rywalizacji chłopców radomscy zawodnicy nie zanotowali sukcesów. W singlu najlepszy okazał się rozstawiony z numerem pierwszym Filip Rams z ChTT Chorzów, który w pojedynku o pierwsze miejsce pokonał Jerzego Janowicza z Orkana Łódź 6:4, 6:1. Janowicz zrewanżował się Ramsowi w deblu. W parze z Przemysławem Wawrzyniakiem z AZS-u Poznań, pokonali braci Filipa i Kacpra Ramsów 6:4, 3:6, 7:5.

Organizatorami zawodów byli: Radomski Klub Tenisowy oraz fundacja Tenis i Zdrowie. Turniej sponsorowali: Dixi Car Opel, Eurosoft. Patronat prasowy sprawowała "Gazeta Wyborcza".