CO, GDZIE, KIEDY

Kalendarz imprez sportowych
SPORTY WODNE

Mistrzostwa Europy w narciarstwie wodnym za wyciągiem, piątek, sobota, niedziela, ośrodek sportowo-rekreacyjny "Reland" nad Zalewem Zemborzyckim. Piątek, godz. 13 - treningi, 20 - uroczyste otwarcie, sobota, godz. 8 - rozpoczęcie mistrzostw, niedziela, godz. 10 - finały.

PIŁKA RĘCZNA

Towarzyski międzynarodowy turniej zespołów męskich, piątek, sobota, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej. Piątek, godz. 12: AZS AWF Biała Podlaska - AZS AWF W-wa; 14: Warszawianka - KPR Brześć; 18 KPR Brześć - AZS AWF Biała Podl.; sobota, 10 AZS AWF W-wa -Warszawianka, 14 Brześć - AZS AWF W-wa, 16 Warszawianka - AZS AWF Biała Podlaska.

PIŁKA NOŻNA

III liga:

Hetman Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski, sobota, 16.30, stadion przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

LKP Motor Lublin - Resovia Rzeszów, sobota, godz. 17, stadion przy al. Zygmuntowskich.

IV liga: Granica Dorohusk - Górnik II Łęczna, sobota, 17; Orlęta Łuków - Podlasie Biała Podlaska, niedziela, 17; Czarni Dęblin - Legion Tomaszowice, niedziela, 17; BKS Unia Bełżyce - Lublinianka, niedziela, 17; Lewart Lubartów -Janowianka Janów Lub., niedziela, 17; Stal Kraśnik - Granica Lubycza Królewska, niedziela, 16; Łada Biłgoraj - Orlęta Spomlek Radzyń, niedziela, 17.30; Avia Świdnik - Start Krasnystaw, niedziela, 17.

Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Rokitno - Dwernicki Stoczek Łukowski; Krzna Trzebieszów - Unia Żabików; Huragan Międzyrzec Podlaski - Lutnia Piszczac; Unia Krzywda -Uno Fresco Tradex Janovia Janów Podl.; Victoria Parczew - Granica Terespol; Sokół Adamów Tytan Wisznice; Dobryń - ŁKS Łazy.

Chełmska klasa okręgowa: Chełmianka - Pławanice Kamień, sobota, 17; Kłos Chełm - Sparta Rejowiec Fabryczny, sobota, 16; Frassati Fajsławice - Unia Rejowiec, niedziela, 17.30; Spółdzielca Siedliszcze - Ruch Izbica, niedziela, 17; Ogniwo Wierzbica - Płomień Włodawianka Włodawa, niedziela, 17; Hetman Żółkiewka - Hutnik Ruda Huta, niedziela, 17; Unia Białopole - Vitrum Wola Uhruska, niedziela, 16.

Lubelska klasa okręgowa: Sygnał Lublin - Piaskovia Piaski, sobota, 11; Stal Poniatowa - Orły Kazimierz, sobota, 11; POM Iskra Piotrowice - Ruch Ryki, niedziela, 15; Zawisza Garbów - Wisła Puławy, niedziela, 15; Orion Niedrzwica - Tur Milejów, niedziela, 15; Granit Bychawa - Trawniki, niedziela, 17; Orzeł Urzędów - Cisy Nałęczów, niedziela, 14; Opolanin Opole - Polesie Kock, niedziela, 18.

Zamojska klasa okręgowa: Omega Stary Zamość - Hetman II Zamość, sobota, 17; Iskra Koniuchy - Sokół Zwierzyniec, niedziela, 17; Relax RO-MA Księżpol - Nord 98 Wysokie, niedziela, 16; Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice, niedziela, 17; Metalowiec Goraj - Roztocze Szczebrzeszyn, niedziela, 17; Drewmet Rolmos Susiec - Ostoja Skierbieszów, niedziela, 17; Echo Zawada - Sparta Wożuczyn, niedziela, 16; Korona Łaszczów - Grom Różaniec, niedziela, 17.

Szósty Krasnostawski Międzynarodowy Turniej Wakacyjny dla dziewcząt i chłopców, piątek, sobota, niedziela, godz. 9, boiska przy ul. Sikorskiego w Krasnymstawie.

Puchar Polski (I runda na szczeblu okręgu), wszystkie mecze w piątek, godz. 17: Perła Mełgiew - Oleśnia Oleśniki, Vir Dorohucza - Huragan Siostrzytów, Tajfun Ostrów - Niedźwiada, Avienir Jabłonna - Wierzchowiska, KP Vertal Lublin - Legion II Tomaszowice (boisko w Pliszczynie), Piotrcovia Piotrków - Stok Zakrzówek, KS Zemborzyce - Cisy II Nałęczów (boisko w Krężnicy Jarej), FC Solidarność Lublin - wolny los, TKKF Ruch Lublin - Koziołek Lublin (boisko na ul. Magnoliowej), Wilki Wilków - Sygnał Chodel, Świdniczanka - Ludwiniak, Amator Rososz - Mazowsze Stężyca, Auto Mróz Ryki - Żyrzyniak, Serokomla Janowiec - Hetman Gołąb, Powiślak Końskowola - Garbarnia Kurów, Bogucin - Niemce, Wawel Wąwolnica - Dąbrowica, Motor II Lublin - Sokół Konopnica, Wisła Annopol - Gościeradów, Iskra Krzemień - Potok Wielki, Sportico Szastarka - Stróża, Wodnik Łaziska - Tęcza Kraśnik, Lublinianka II - Unia Wilkołaz, Orły Kazimierz (oldboje) - Kamionka.

I liga kobiet: Cisy Nałęczowianka Nałęczów - Czarni Sosnowiec, sobota, godz. 17, stadion w Nałęczowie.

KOLARSTWO

Trzecie etap Pucharu Marszałka w kategoriach młodzieżowych, niedziela - start, godz. 11, sprzed UG we Frampolu, meta w Starej Wsi, po trasie Frampol - Zastawie - Kondraty - Albinów - Teodorówka - Wola Radzięcka - Stara Wieś.

KARTING

Szósta runda mistrzostw Polski (gr. A) oraz otwarte mistrzostwa okręgu lubelskiego pod patronatem marszałka woj. lubelskiego, sobota, godz. 16 oraz niedziela, godz. 10.30, tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie.

BRYDŻ SPORTOWY

Trzeci memoriał Wojciecha Starzyka, niedziela, godz. 10, kawiarnia Belweder przy ul. Piłsudskiego w Hrubieszowie.

TENIS

Wojewódzki turniej klasyfikacyjny kadetek i kadetów, sobota, niedziela, godz. 9, korty Górnika przy ul. Jana Pawła II w Łęcznej.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Czwarty turniej Grand Prix Lublin 2003, niedziela, godz. 9.30, ośrodek Graf Marina nad Zalewem Zemborzyckim.