Tajny sparing piłkarzy Kolportera Korona

Piłkarze Kolportera Korona pokonali wczoraj w Kielcach 5:0 (2:0) czwartoligowe Nowiny w towarzyskim meczu kontrolnym. Sparing trzymany był w tajemnicy i na trybunach siadło niewiele osób. - Nie tyle tajny, ile nieoficjalny. Nie chcieliśmy szumu wokół drużyny - tłumaczył Andrzej Woźniak, drugi trener Kolportera Korona. Trener Dariusz Wdowczyk dał pograć wszystkim zawodnikom z wyjątkiem obu bramkarzy: Mariusza Stawarza i Przemysława Mierzwy oraz kontuzjowanych Adama Grada i Jakuba Zabłockiego. Grano dwa razy po pół godziny. W pierwszej połowie gole dla kielczan zdobyli Łukasz Piwowarczyk i Wojciech Małocha. Po przerwie dwa rzuty karne wykorzystał Arkadiusz Bilski, a przedzieliła je bramka Piotra Kajdy. W sobotę o godzinie 17 kielczanie grają w Przemyślu z Polonią.