2. kolejka IV ligi piłkarskiej

Niespodzianką drugiej serii spotkań była porażka Wybrzeża Rewal w Goleniowie z Iną

Zespół Wybrzeża uważany jest za głównego kandydata do awansu do III ligi. W pierwszej kolejce podopieczni Janusza Gałuszki pokonali Pogoń Barlinek 2:1 i wydawało się, że zwycięsko zakończą również spotkanie w Goleniowie z ligowym średniakiem.

- Przegraliśmy, bo wykazaliśmy sporą indolencję strzelecką - przyznał Zbigniew Jóźwicki. - Zamiast do przerwy prowadzić 2:1, przegrywaliśmy 0:1, bo nie potrafiliśmy wykorzystać nawet rzutu karnego.

Pechowym strzelcem jedenastki w drużynie Wybrzeża był kapitan Przemysław Ziarek. Trafił w poprzeczkę. Wcześniej jeden z jego kolegów z pięciu metrów nie zdołał głową wbić piłki do pustej bramki. Po zmianie stron Ina grała z kontry i dwie z nich skutecznie zakończyła. Od 72. minuty goście grali z przewagą jednego zawodnika (czerwona kartka dla obrońcy Wybrzeża), ale nie zmieniło to diametralnie przebiegu meczu.