Sport.pl

Składy zespołów III ligi, terminarz gier na własnym boisku

CHEMIK/ZAWISZA BYDGOSZCZ

Budżet zespołu: 700 tys. zł

Skład

Bramkarze: 1. Artur Gajewski (26 lat), 12. Robert Tomaszewski (21), Bartosz Deręgowski (19)

Obrońcy: 2. Jacek Szpejna (23), 3. Marcin Tlałka (25), 4. Arkadiusz Pruss (32), 5. Maciej Śmiglewski (26), 9. Zbigniew Sieradzki (32), 15. Michał Górecki (28), 13 Adrian Raszka (22), Tomasz Klein (20), 14. Łukasz Filarski ,

Pomocnicy: 7. Krzysztof Krawczyk (23), 19. Sebastian Zieliński (22), 17. Adam Kardasz (21), Tomasz Cyrankiewicz (21), 6. Krzysztof Jabłoński (23), Łukasz Kempa (20), 16. Bartłomiej Kowalski (21), Tomasz Adrian (23), Paweł Klimek (21)

Napastnicy: 11. Włodzimierz Korecki (32), 8. Arkadiusz Woźniak (23), 10. Damian Świerblewski (20) Wojciech Biliński (21)

Przybyli: Damian Świerblewski (Gryf Wejherowo), Wojciech Biliński (Budowlani/Gwiazda Bydgoszcz), Łukasz Filarski, Bartłomiej Kowalski (obaj Polonia Bydgoszcz), Tomasz Adrian, Paweł Klimek (obaj Zawisza Bydgoszcz)

Odeszli: Mariusz Barlik (wojsko), Tomasz Pazderski (Zawisza), Łukasz Ksobiak (Wda Świecie)

Pierwsza jedenastka: Tomaszewski- Filarski, Sieradzki, Pruss, Śmiglewski- Kowalski, Krawczyk, Jabłoński, Kardasz- Korecki, Woźniak

Trener: Piotr Gruszka

Mecze u siebie (na stadionie przy ul. Glinki):

- 20.03 z Gryfem Wejherowo (12.)

- 3.04 Unią Janikowo (12.)

- 17.04 z Gwardią Koszalin (12.)

- 15.05 z Mieszkiem Gniezno (12.)

- 5.06 z Flotą Świnoujście (16.)

- 13.06 z Amiką II Wronki (15.)

Bilety: wstęp bezpłatny



UNIA JANIKOWO

Budżet: 1 mln zł

Skład:

Bramkarze: 1. Marcin Ciesielski (28), 12. Maciej Zając (26), 21. Tomasz Młynarek (25)

Obrońcy: 2. Dariusz Modliński (26), 3. Janusz Humaj (30), 4. Krzysztof Nykiel (22), 5. Maciej Wódkiewicz (27), 15. Krzysztof Misiąg (19), 22. Tomasz Ciesielski (26), Marcin Thiede (28)

Pomocnicy: 6. Krzysztof Filipek (19), 7. Jacek Łukomski (26), 8. Adam Młodzieniak (28), 9. Jacek Ziemiński (29), 10. Sebastian Urbanek (20), 17. Arkadiusz Żaglewski (26), 19. Arkadiusz Krysiak (29), Marcin Kikowski (20)

Napastnicy: 13. Dariusz Lewandowski (21), 18. Piotr Bajdziak (20), 23. Łukasz Pachelski (22), 24. Bartłomiej Grzelak (23),

Przybyli: Marcin Kikowski (Zawisza), Marcin Thiede (Kolporter Kielce)

Odeszli: Waldemar Kuczyński (Zjednoczeni Trzemeszno), Artur Szymczyk (Widzew Łódź), Mariusz Rosiak (Gwardia Koszalin)

Pierwsza jedenastka: Ciesielski/Zając- Thiede, T. Ciesielski, Wódkiewicz- Łukomski, Kikowski, Klepczarek, Krysiak, Ziemiński - Bajdziak, Grzelak/Pachelski

Trener: Andrzej Wiśniewski

Mecze na własnym boisku (stadion przy ul. Głównej)

- 27.03 z Mieszkiem (15.)

- 10.04 z Kaszubią Kościerzyna (13.)

- 24.04 z Wartą Poznań (16.)

- 8.05 z Turem Turek (16.)

- 22.05 z Obrą Kościan (16.)

- 29.05 z Kotwicą Kołobrzeg (16.)

- 10.06 z Gwardią Koszalin (15.)

Bilety: 8 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy), karnety - 70 zł



KUJAWIAK/HYDROBUDOWA WŁOCŁAWEK

Budżet klubu: ok. 2 mln zł.

Skład:

Bramkarze: 1. Mariusz Luncik (33), 21. Rafał Sadecki (23)

Obrońcy: 4. Piotr Gdak (20), 6. Przemysław Mądry (20), 5. Maciej Truszczyński (23), 3. Michał Trzeciakiewicz (20), Marcin Krysiński, Leszek Pokładowski

Pomocnicy: 2. Piotr Buchalski (23), 10. Arkadiusz Kołtuński (24), 18. Aleksander Majić (26), 11. Maciej Małecki (22), 8. Łukasz Michalski (22), 14. Ryszard Remień (36), 22. Damian Staniszewski (25), Zeljko Mrvaljević, Maiusz Soska

Napastnicy: 15. Billy Abbot (24), 7. Nemanja Babović (26), 17. Łukasz Grube (19), 9. Marcin Klatt (19), Paweł Łukasik

Przybyli: Marcin Krysiński, Leszek Pokładowski (obaj Pogoń Szczecin), Serb Żeljko Mrvaljević, Paweł Łukasik (UKS Naki Olsztyn) i Mariusz Soska (Nadnarwianka Pułtusk).

Odeszli: Bocian, Gawroński (szukają klubów)

Pierwsza jedenastka: Luncik - Mądry, Pokładowski Trzeciakiewicz, Truszczyński - Majić, Abbot, Remień, Staniszewski - Babović, Klatt

Trenerzy: Czesław Jakołcewicz, Ryszard Remień

Mecze u siebie (stadion przy ul. Leśnej)

20.03 z Unią Janikowo (15.)

4.04 z Gwardią Koszalin (15.)

8.05 z Chemikiem Zawiszą Bydgoszcz (17.)

22.05 z Flotą Świnoujście (17.)

5.06 z Amicą II Wronki (17.)

Ceny biletów: 6 zł, kobiety i dzieci do lat 14 wstęp wolny