Siatkówka Plażowa. Szczecinianki tuż za podium ME

W Starych Jabłonkach zakończyły się mistrzostwa Europy do lat 23. Para gminy Rewal zajęła czwarte miejsce.
Dobry występ zaliczyły szczecinianki na mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej do lat 23

Pozostał jednak niedosyt, który pojawia się zawsze, gdy się jest tuż za podium. A nasze duety zajęły czwarte i piąte miejsce.

Grające pod nazwą Polska II Dorota Wojtczak i Agnieszka Gliwa przegrały 1:2 walkę o awans do półfinału z Niemiecką parą Banck/Romberg. Do soboty dotrwały zawodniczki gminy Rewal reprezentujące Polskę I Anna Białobrzeska i Joanna Kuchczyńska. W walce o finał uległy siostrom Tychnowym 1:2, a kilka godzin później w tym samym stosunku uległy Greczynkom Ioannidou/Paraskeuaido. Tytuł mistrzowski zdobyły siostry Tychnowe.