Sportowy weekend

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

Mecze kontrolne: Górnik Łęczna - Radomiak, piątek, godz. 17, stadion w Łęcznej; Start Krasnystaw - Unia Hrubieszów, piątek, godz. 17, stadion w Krasnymstawie; Avia Świdnik - Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, sobota, godz. 10.30, stadion w Świdniku; Roztocze Szczebrzeszyn - Janowianka Janów Lubelski, sobota, godz. 11, stadion w Szczebrzeszynie; Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna, sobota, godz. 11, boisko Szkół Budowlanych przy ul. Cegielnianej; Stal Kraśnik - Lewart Lubartów, sobota, godz. 11, stadion w Kraśniku; Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lublinianka, sobota, godz. 11.30, stadion w Tomaszowie; Czarni Dęblin - MZKS Kozienice, sobota, godz. 11, stadion w Dęblinie; Sokół Zwierzyniec - Granica Lubycza Królewska, sobota, godz. 16, boisko w Zwierzyńcu; Hetman Zamość - Legion Tomaszowice, sobota, godz. 17, boisko na Rotundzie; Victoria Parczew - BKS Unia Bełżyce, sobota, godz. 11, boisko w Parczewie; ChKS Chełmianka - Start Krasnystaw, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Lubelskiej; Unia Krzywda - Orlęta Łuków, niedziela, godz. 18, boisko w Krzywdzie.

IV Turniej Piłki Nożnej "Wakacje na sportowo, bezpiecznie i zdrowo", niedziela, godz. 13.30 w Starościcach.

LEKKOATLETYKA

XIII Bieg Jezior, niedziela, godz. 12, Krasne Krzywe. Zapisy w godz. 9 - 11.30.

SZACHY

VI Grand Prix Lubelszczyzny, niedziela, godz. 10, ul. Lubelska 25 w Radzyniu Podlaskim.

TENIS STOŁOWY

III i IV Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach młodzików, młodziczek i seniorów, sobota, niedziela, godz. 10, sala SP 23 przy ul. Podzamcze 9 w Lublinie.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Mistrzostwa województwa seniorów, sobota, niedziela, godz. 10, Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Zakładów Azotowych Puławy w Wólce Profeckiej. Zapisy od godz. 9.30.

PŁYWANIE

II Ogólnopolski Minimaraton pływacki o "Wstęgę Dyrektora Generalnego Służby Więziennej Okuninka 2003", sobota, godz. 10, jezioro Białe.

IGRZYSKA

IV Wojewódzkie Igrzyska LZS Wisznice 2003, niedziela od godz. 11 na miejscowym stadionie.