Sparingi zespołów z IV i V ligi

Daniel Izochukwu i Kenneth Alfred z Nigerii przymierzani są do gry w Powiślance Lipsko. Pierwszy z nich wystąpił w sparingu przeciwko Miraksowi Bierwce
Obaj Nigeryjczycy gościli już w Lipsku, ale na boisku wystąpił na razie tylko Izochukwu. Grający ostatnio w Mazowszu Grójec zawodnik zdobył nawet gola w swym debiucie w Powiślance. Przez długi czas to jednak jej rywal - Mirax Bierwce - był znacznie bliżej zwycięstwa, prowadził już 4:1. - Dałem potem pograć wszystkim, nawet tym najmłodszym zawodnikom i zaczęliśmy tracić gole - opowiada trener Miraksu Bolesław Strzemiński. - Nie po to trenują, żeby nie grali.

Szydłowianka Szydłowiec pewnie pokonała w Bodzentynie Łysicę, a dwie pierwsze bramki dla "niebieskich" uzyskali rutyniarze: Artur Dohojda i Michał Kowalczyk.

Zwolenianka Zwoleń zremisowała z Plonem Garbatka, a obie bramki dla gospodarzy uzyskał wychowanek Radomiaka Daniel Ciupiński. Drugim nowym graczem w drużynie Marka Oczkowskiego był Dominik Narojczyk z Kozienic. Kozieniczanie wzmocnili także Plon. W Garbatce występować będą: Andrzej Czaplarski, Piotr Kocyk i Piotr Wejner.

W drużynie beniaminka V ligi - KS-ie Warka - znów pokazali się nowi. Szczególnie korzystne wrażenie pozostawili Piotr Cichawa i Marcin Mazur z Pilicy Białobrzegi.

Radomska Broń ćwiczyła skuteczność w spotkaniu z Sokołem Przytyk. Najlepiej wyregulowany celownik miał Daniel Grymuła, który do siatki rywali trafiał czterokrotnie.ŁYSICA BODZENTYN - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 1:4 (0:0).

Bramki dla Szydłowianki: Dohojda, Kowalczyk, G. Kowalski, Koniarczyk.ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - PLON GARBATKA 2:2 (2:1).

Bramki: Ciupiński 2 - dla Zwolenianki, Czaplarski, Marchlewski - dla Plonu.WULKAN ZAKRZEW - KS WARKA 2:4 (1:1).

Bramki: Kostrzewa, Korgul - dla Wulkana, Mazur, Maciejewski, Osiński, Molga - dla Warki.SOKÓŁ PRZYTYK - BROŃ RADOM 1:5 (1:4).

Bramki: Machnio - dla Sokoła, Grymuła 4, Ławrecki - dla Broni.POWIŚLANKA LIPSKO - MIRAX BIERWCE 5:4 (1:2).

Bramki: samobójcza, Gąda, Izochukwu, Banaczek, Barański, Skorupa - dla Powiślanki, Borowski, Kiliański, Maziarek, Kowalczyk - dla Miraksu.