Przygotowania Stali Sanok

PIŁKA NOŻNA. IV LIGA. Piłkarze Stali Sanok przygotowują się do nowego sezonu ligowego. Podopieczni trenera Ryszarda Federkiewicza wrócili z obozu w Rzepedzi.W drużynie na testach przebywa kilku nowych zawodników.
W trakcie przygotowań do sezonu sanoczanie rozegrali trzy mecze. Na mecz z Radomiakiem wyszli bezpośrednio po powrocie z obozu w Rzepedzi. Pierwsze pół godziny należały do przyjezdnych czego efektem były dwa trafienia. W drugiej części gry do głosu doszli gospodarze i to oni niepodzielnie panowali na murawie. W 63. min. bliski strzelenia bramki był Antoni Pelczarski, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Trzy minuty później z rzutu wolnego dośrodkował Maciej Kuzicki, a skutecznym strzałem głową popisał się Dariusz Wróblicki. W 70. min. bramkarza przyjezdnych pokonał Pelczarski.

STAL HERB SANOK 2 (0)

RADOMIAK RADOM 2 (2)

STRZELCY BRAMEK

STAL: Wróblicki (66.), Pelczarski (70.)

RADOMIAK: Rysiewski (15.), Rosławiec (25.)

Stal: Płatek - Stefanowski, Sumara, Węgrzyn, Wróblicki - Pelczarski, Kuzicki, Tarnolicki, Kosiba - Badowicz, Daniel Niemczyk oraz Potrawski - Ząbkiewicz, Paraniak, Furdak, Socha, Łuczka, Michnowicz, Stawarz, Bogacz, Płoucha, Drozd.

STAL HERB SANOK - HETMAN ZAMOŚĆ 0:1 (0:1), STAL HERB SANOK - KROŚNIANKA KROSNO 1:0 (0:0)

Pozostałe mecze Stali:

25.07. Dynovia Dynów - Stal Herb Sanok (17.00)

26.07. Polonia Przemyśl - Stal Herb Sanok (17.00)

27.07. Start Rymanów - Stal Herb Sanok (17.00)

W meczach sparingowych przed nowym sezonem ligowym w naszym zespole pojawiło się kilku nowych zawodników, którym bacznie przygląda się trener Ryszard Federkiewicz. Są to: bramkarz Bartosz Potrawski (wychowanek Igloopolu Dębica, ostatnio wypożyczony do Krośnianki), obrońca Damian Socha (wychowanek Igloopolu, ostatnio na zasadzie wypożyczenia występował w Sanovii Lesko), pomocnik Artur Wiśniewski (Płomyk Lutoryż) oraz napastnicy Paweł Bogacz (Igloopol) i Sławomir Stawarz (Brzostowianka Brzostek) i Piotr Badowicz (ostatnio Polonia Przemyśl). W składzie pojawił się także Norbert Michnowicz, który występował w Sanoku kilka lat temu, natomiast ostatnio grał w drugiej lidze greckiej. Z drużyny ubył natomiast bramkarz Bernard Sołtysik, który zasilił Brzozovię Brzozów.