Iglopol Dębica - Hetman Zamość 0:2

PIŁKA NOŻNA. Mecz kontrolny. W ostatnim spotkaniu sparingowym podczas zgrupowania w Dębicy Hetman Zamość pokonał miejscowy Igloopol. W zespole zamojskim zadebiutował bramkarz Marcin Mańka.
W początkowym okresie gry przeważali dębiczanie. Znakomicie w bramce zamościan spisywał się nowy nabytek Marcin Mańka, który w najbliższych dniach sfinalizuje umowę z klubem. W tym czasie golkiper obronił dwa bardzo groźne strzały. Bliski gry w Hetmanie jest Łukasz Barycza, który dziś będzie rozmawiał z działaczami i na 90 procent zostanie w Zamościu. Nadal prowadzone są rozmowy z Jackiem Iwanickim, którego kusi także Stal Stalowa Wola.

- Staraliśmy się również o 23-letniego napastnika Tomasza Pietrasiewicza (IV liga podkarpacka, Izolator Boguchwała), ale ostatecznie zawodnik wybrał Stal Rzeszów - mówi kierownik zamościan Dariusz Kmiecik. - Zajęcia taktyczne na obozie przebiegają zgodnie z planem. Zgrupowanie kończymy w piątek, zaś w sobotę rano wyjeżdżamy na mecz pucharowy do Radzionkowa, gdzie spotkamy się z Ruchem.

IGLOOPOL DĘBICA 0

HETMAN ZAMOŚĆ 2 (1)

BRAMKI

Hetman: Paulewicz (20.), M. Lipiec (55.).

SKŁAD

Hetman: Mańka (80. Tytoń) - Głąbicki, Czarniecki, Sobczyk, Barycza, Karpowicz (70. Drzazga), Paulewicz (75. Marczewski), Abingier, M. Lipiec, Chałas (46. Szczyrba), Kapłon.