Hetman Zamość - Stal Sanok 1:0

Piłka nożna. Przygotowujący się do sezonu w Dębicy zamojski Hetman pokonał Stal Sanok 1:0. Zespół z Zamościa nadal poszukuje bramkarza oraz napastnika
W Hetmanie wystąpił Łukasz Barycza, znany z występów w Górniku Łęczna, Lewarcie Lubartów a ostatnio grający w Wisłoce Dębica. Zaliczył on asystę przy bramce zdobytej przez Piotra Lipca.

- Mecz miał dwa oblicza - powiedział kierownik Hetmana Dariusz Kmiecik. - W pierwszej połowie zdecydowanie przeważaliśmy, po przerwie wpuściliśmy młodzież i gra się wyrównała. Jednak młodzi zawodnicy nie dali sobie strzelić bramki. Co do Baryczy, to realne jest zawarcie z nim kontraktu.

Hetman potrzebuje bramkarza i napastnika. Trener Aleksander Papiewski rozmawia z Marcinem Mańką i golkiperem Cracovii Łukaszem Paluchem, z którym się już praktycznie porozumiał. Rozmowy prowadzone są także z napastnikiem Jackiem Iwanickim, który trenuje w Stali Stalowa Wola, a ostatnio grał w Górniku Łęczna.

HETMAN ZAMOŚĆ 1 (1)

STAL SANOK 0

BRAMKA

Hetman: Piotr Lipiec (22.).

SKŁAD

Hetman: Krawiec - Karpowicz, Głąbicki, Cios, Sobczyk, Pliżga, Albingier, Waga, Barycza, P. Lipiec, Chałas. Po przerwie grali: Karnas, Siek, Drzazga, Kapłon, Paulewicz, M. Lipiec, Szczyrba, Marczewski.