RKS Radomsko pokonał Stasiaka Ceramikę Opoczno

Wcześniej radomszczanie ulegli Chrobremu Głogów, Zagłębiu Lubin i zremisowali z Victorią Pilzno. Ceramika pokonała zaś KSZO Ostrowiec i Tłoki Gorzyce. W RKS trenerów martwi plaga kontuzji. Z tego powodu w sparingu z drużyną z Opoczna nie mogli zagrać Radosław Kowalczyk, Marcin Folc, Marcin Markiewicz, Dariusz Filipczak i Michał Osiński. - To niegroźne urazy wynikające głównie z przeciążenia w trakcie przygotowań do sezonu. Do końca tygodnia zdecyduje się przyszłość Arkadiusza Sojki i Bartłomieja Grzelaka. Mają przekonać nas w sobotę w sparingu z Zagłębiem w Sosnowcu - mówi Jan Makowiecki, trener RKS.

Wolną rękę w poszukiwaniu klubu dostali Adrian Klepczyński i Tomasz Kazimierowicz.

Trener Stasiaka Ceramiki Zbigniew Podsiebierski testował Tomasza Drąga, który wcześniej występował w GKS Bełchatów i Odrze Opole. Wczoraj działacze z Opoczna podpisali roczny kontrakt z 22-letnim Grzegorzem Bałą, który w ubiegłym sezonie występował w Aluminium Konin.

n STASIAK CERAMIKA OPOCZNO - RKS RADOMSKO 1:2 (0:2): Stasiak - Nowak, Pluta.

Stasiak Ceramika: Holewiński - Janicki, Czerbniak, Drąg - Preis, Bazler, Miklosik, Robaszek, Kaczmarek - Bała, Feliksiak oraz Witkowski, Włódarczyk, Kościukiewicz, Hyży, Łochowski, Stasiak, Krzysztofik.

RKS (I połowa): Borkowski - Nowak, Prokop, Smoliński - Pluta, Dopierała, Leszczyński, Markiewicz, Lato - Sojka, Grzelak. II połowa: Borkowski - Markiewicz, Kaczmarek, Lamch - Jóźwiak, Berensztajn, Prokop, Dziuba, Tomasiak - Sojka, Dopierała.