Zakończyła się VII EDYCJI KNBA

Tytuł mistrzowski obronił zespół MARK-7, który w finale po dramatycznej walce pokonał jednym punktem drużynę Ramsatu 43:42.

W meczu decydującym o tytule mistrzowskim nerwowa była ostatnia kwarta, gdy prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie. Na minutę przed końcem jednym punktem prowadził MARK-7. Na 10 sekund przed syreną na prowadzenie wyszedł Ramsat po rzucie Jakuba Ząbczyka. Zwycięskie dwa punkty zdobył z rzutów wolnych na 4 s przed końcem meczu Jarosław Podolecki. Ostatnia akcja Ramsatu była już nieskuteczna.

Tytuł MVP ligi otrzymał Mateusz Więcek z MARK-7. Najlepszym strzelcem i zbierającym okazał się Piotr Nowak z DAF400.

Końcowa klasyfikacji zespołów. 1. MARK-7, 2. Ramsat, 3. DAF400, 4. Asteriks, 5. Łowcy, 6. Miazga. Miejsca w przyszłorocznej I lidze wywalczyły także drużyny PKS Albertus oraz YETI.