IV Liga - Lubelska Okręgówka 2:0

Piłka nożna. Już po raz trzeci z rzędu reprezentacja IV ligi zmierzyła się z V-ligowcami. Tym razem mecz odbył się w Bełżycach. Podobnie jak w latach ubiegłych wygrali gracze IV-ligowi, tym razem 2:0
Trenerami lubelskiej okręgówki byli - Dariusz Brytan, znany przed laty ligowy piłkarz, a ostatnio grający szkoleniowiec Janovianki Janów Lubelski, która wywalczyła awans do IV ligi, i Janusz Kleszczyński z Orłów Kazimierz Dolny. Orły ukończyły rozgrywki na drugiej pozycji. Z kolei na ławce trenerskiej drużyny z wyższej klasy zasiedli - Wiesław Wieczerzak z III-ligowej już dziś Tomasovii Tomaszów Lubelski i Henryk Kamiński (BKS Unia Bełżyce).

Mecz miał bardzo zacięty i wyrównany przebieg. Do przerwy utrzymywał się rezultat bezbramkowy, co było w dużej mierze zasługą bramkarza V-ligowców Wojciecha Tokarza. Golkipera Janovianki nie mógł pokonać nawet najlepszy snajper IV ligi Robert Sztajn (Czarni Dęblin). Dopiero w 52. minucie Jarosław Korzeń z Tomasovii zdołał uzyskać prowadzenie dla swojego zespołu. Wynik meczu ustalił osiem minut przed końcem spotkania gracz gospodarzy Tomasz Kamiński. Kapitan BKS Unii skutecznie wykonał rzut karny. Został on także wybrany najlepszym zawodnikiem IV-ligowców. Wśród piłkarzy V ligi wyróżnienie to otrzymał Wojciech Tokarz. Natomiast najlepszym graczem spotkania został pomocnik Janovianki Wojciech Góreczny.

W przyszłym roku takie spotkanie odbędzie się w Kazimierzu Dolnym.

IV Liga - Lubelska Okręgówka 2:0 (0:0)