Sport w weekend

Zapowiedzi imprez sportowych w Wielkopolsce
Piątek

godz. 10 Wyścigi kolarskich tandemów osób niewidomych i słabowidzących; jazda indywidualna na czas po poznańskiej obwodnicy; wstęp wolny

godz. 18 Wyścigi kolarskich tandemów osób niewidomych i słabowidzących; wyścig ze startu wspólnego; Tor Poznań w Przeźmierowie; wstęp wolny

Sobota

godz. 8 III Otwarty Turniej w Tenisie Ziemnym dla Prawdziwych Rekreacyjnych Amatorów; impreza masowa; korty Pocztowca przy ul. Przystań w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 9 Zawody pływackie "Wyścig z czasem"; eliminacje do sztafety długodystansowej Wielkopolskiego Klubu Bałtyckiego; pływalnia POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 10 III Edycja Pucharu Lata; turniej amatorskiej piłki nożnej na boiskach trawiastych; tereny ośrodka rekreacyjnego TKKF przy ul. Winogrady w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 10.15 Wyścigi kolarskich tandemów osób niewidomych i słabowidzących; wyścig ze startu wspólnego; start i meta przy zakładach Reemtsma w Tarnowie Podgórnym; wstęp wolny

godz. 17 Mieszko Gniezno - Astra Krotoszyn, mecz barażowy o awans do III ligi piłkarskiej; stadion przy ul. Strumykowej w Gnieźnie; bilety - 10 i 5 zł

godz. 21 III Nocny Turniej Golfa; impreza dla zawodowców i amatorów; w programie konkursy z nagrodami i gra fosforyzującymi piłkami; pole golfowe Bachalski Sport Park przy ul. Wichrowej w Poznaniu; wstęp wolny

Niedziela

godz. 8 III Otwarty Turniej w Tenisie Ziemnym dla Prawdziwych Rekreacyjnych Amatorów; impreza masowa; korty Pocztowca przy ul. Przystań w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 10 Wyścigi kolarskich tandemów osób niewidomych i słabowidzących; wyścig ze startu wspólnego; start i meta przy Krzyżu Papieskim na ul. Św. Jerzego w Poznaniu; wstęp wolny

godz. 11.30 Uroczystość wręczenia srebrnych medali piłkarzom Groclinu Grodzisk Wlkp.; w programie przejazd zawodników odkrytym autokarem ulicami Grodziska; wstęp wolny

Mityng lekkoatletyczny Żywiec Cup

niedziela, stadion Olimpii przy ul. Warmińskiej w Poznaniu; bilety - 10 zł, dzieci do 12 lat - wstęp wolny

godz. 15.151500 m kobiet
godz. 15.251500 m mężczyzn
godz. 15.30otwarcie imprezy
godz. 15.58800 m kobiet
godz. 16.08800 m mężączyzn
godz. 16.15eliminacje 100 m ppł kobiet
godz. 16.20młot mężczyzn
godz. 16.25eliminacje 100 m kobiet
godz. 16.30skok o tyczce kobiet
godz. 16.40eliminacje 100 m mężczyzn
godz. 17.10finał 100 m ppł kobiet
godz. 17.20400 m ppł kobiet
godz. 17.30400 m ppł mężczyzn
godz. 17.40oszczep mężczyzn
godz. 17.45finał 100 m kobiet
godz. 17.54skok w dal mężczyzn
godz. 18.00finał 100 m mężczyzn
godz. 18.15400 m kobiet
godz. 18.30400 m mężczyzn
godz. 18.40200 m kobiet
godz. 18.50200 m mężczyzn