Powołania do kadry U-17 dla dwóch piłkarzy Wichra Miedziana Góra

Dwóch piłkarzy beniaminka czwartej ligi świętokrzyskiej Wichra Miedziana Góra - Michał Lech i Rafał Barucha - otrzymało powołania na konsultacje reprezentacji Polski do lat 17 prowadzonej przez Dariusza Dziekanowskiego. Jak informowaliśmy, niedawno Lech pozytywnie przeszedł testy w Kolporterze Korona Kielce i prawdopodobnie podpisze z tym klubem kontrakt.

BEZ SUKCESÓW W TOMASZOWIE. Na miejscach 5-8. zostali sklasyfikowani bilardziści Contactu Kielce Mariusz Roter i Karol Hejduk w kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Polski Pol-Tour w odmianie 14/1. Zawody w klubie Duet w Tomaszowie Mazowieckim wygrał mistrz Europy juniorów Tomasz Kapłan z Ósemki Rzeszów.

JEDYNAK WITECKI. Tylko jeden zawodnik - Mariusz Witecki będzie reprezentował Cyclo Koronę Kielce na rozpoczynających się w Gorzowie mistrzostwach Polski w kolarstwie. Dziś walczyć będzie na 36-kilometrowej trasie jazdy indywidualnej na czas (w ubiegłym roku w Częstochowie był 10.), a w sobotę w wyścigu ze startu wspólnego (177 km).

ŁUCZNICZE MISTRZOSTWA LZS. Tomasz Przepióra ze Stelli Kielce (1193 punkty) wygrał rozegrane na torach Olimpii Suchedniów otwarte mistrzostwa wojewódzkiego zrzeszenia LZS w łucznictwie. W rywalizacji pań druga za Izabelą Skopek z ŁKS Radom (1168) była kielczanka Daria Sokołowska (1164).

MASTERS W STRAWCZYNIE. W weekend na trasach wokół Strawczyna rywalizować będą w mistrzostwach Polski kolarze w kategorii masters. Start usytuowano na ulicy Spacerowej. Na trasę wiodącą przez Drzymałków, Stachurę, Porzecze, Oblęgorek i Hucisko (pętla 33 km) grupy III i IV wyruszą w sobotę o godz. 16, a I i II w niedzielę o 11. W tym czasie występować będą utrudnienia w ruchu drogowym.