Wyniki finału krajowego V Coca-Cola Cup

Na fazie grupowej zakończyły swój udział w finale grupowym V Coca-Cola Cup reprezentujące Świętokrzyskie Szkoła Podstawowa z Ożarowa i Gimnazjum z Nowin.
Nieco lepiej powiodło się młodym piłkarzom Szkoły Podstawowej z Ożarowa. W grupie B przegrali ze zwycięzcą grupy SP 5 Biała Podlaska 3:6 i 0:6 i trzecią w końcowej klasyfikacji SP 27 z Poznania. Ale wygrana aż 9:3 nad SP 1 z Opoczna dała uczniom z Ożarowa trzecie miejsce w grupie. Turniej wygrała SP 10 z Zielonej Góry.

Bardzo silnych rywali mieli młodzi piłkarze z Nowin, reprezentujący Świętokrzyskie w gronie gimnazjów. Najpierw przegrali 2:3 z Gimnazjum nr 4 z Otwocka i 1:11 z czwartym na koniec Gimnazjum nr 4 z Żar. Podopieczni Marka Parzyszka, którego zastąpił w Warszawie Michał Panas, jako jedyni w turnieju pokonali późniejszych zwycięzców, Gimnazjum nr 27 ze Szczecina 6:4.

Składy naszych drużyn

Nowiny: Kamil Król, Michał Rączka, Paweł Gryń, Michał Rymut, Karol Kasprowicz, Mateusz Jastrzębski, Jakub Jastrzębski, Łukasz Góral, Marcin Lasota, Kamil Kowalski.

Ożarów: Grzegorz Pękalski, Łukasz Drdzeń, Bartosz Jewstrat, Paweł Kilijański, Jakub Kapsa, Mateusz Mianowany, Jarosław Pepliński, Mateusz Rutkowski, Piotr Jastrzębski, Damian Kowalski. Opiekun: Emil Urban.