Wyniki i tabele piłkarskiej klasy A

BYTOM

W meczu ostatniej kolejki: Żyglin - Miedary 0:3 (walkower).

Tabela końcowa:

1. Miedary306481:40
2. Bobrek Karb II306371:36
3. Gwarek T.G.305767:48
4. Żyglin305546:37
5. Nakło Śl. II305463:31
6. Kozłowa Góra304659:49
7. Tarnowiczanka304551:62
8. Krupski Młyn304267:65
9. Bobrowniki Śl.303857:48
10. Dąbrówka Wlk.303535:49
11. Chechło N.303539:50
12. Koty303555:73
13. Brzeziny Śl.303444:76
14. Bobrowniki B.303051:64
15. Zendek302651:84
16. Stolarzowice301942:67
Orzeł Miedary awansował do V ligi, trzeci w tabeli Gwarek Tarnowskie Góry zagra w dwumeczowym barażu z V-ligowcem. Bobrek Karb II Bytom, który zajął drugie miejsce, nie weźmie udziału w barażach, bo pierwsza drużyna tego klubu spadła do V ligi.

KATOWICE

Rozwój II Katowice - Kolejarz Katowice 1:1, Lipiny - Hetman Katowice 10:2, Górnik MK II Katowice - Brzezinka 3:0, Wawel II Wirek - Sparta Katowice 2:3, Podlesianka II Katowice - Grunwald II Halemba 4:3, Strażak Mikołów - Imielin 2:2, Bielszowice - AKS II Mikołów 4:2.

Tabela końcowa:

1. Kolejarz266965:20
2. Rozwój II266386:23
3. Lipiny266378:35
4. Bielszowice264266:56
5. Imielin264146:48
6. Górnik MK II264168:47
7. Podlesianka II263142:51
8. AKS II263042:54
9. Strażak262844:79
10. Hetman262747:64
11. Grunwald II262557:81
12. Sparta262547:64
13. Wirek II262336:55
14. Brzezinka261340:87
Kolejarz Katowice awansował do V ligi, Rozwój II Katowice zagra w dwumeczowym barażu z V-ligowcem.

RACIBÓRZ

Tworków - Gaszowice 0:0, Krzyżkowice - Unia II Racibórz 2:0, Samborowice - Lyski 2:6, Nędza - Kornowac 0:1, Przyszłość II Rogów - Rafako Racibórz 3:0, Nowa Wieś - Rzuchów 2:3, Nieboczowy - Górki Śl. 4:5, Adamowice - Ruda Kozielska 5:2, Kobyla - Czyżowice 1:5.

Tabela końcowa:

1. Czyżowice3496162:20
2. Lyski3474104:44
3. Krzyżkowice346980:42
4. Unia II346088:62
5. Rogów II345698:66
6. Kornowac345069:79
7. Nowa Wieś344962:56
8. Nędza344857:63
9. Gaszowice344772:73
10. Nieboczowy344659:57
11. Samborowice344574:69
12. Tworków344463:69
13. Adamowice344359:78
14. Górki Śl.344263:74
15. Kobyla343861:95
16. Rzuchów342456:133
17. Rafako342257:141
18. Ruda Kozielska342252:115
Naprzód Czyżowice awansował do V ligi, LKS Lyski zagra w dwumeczowym barażu z V-ligowcem.

SKOCZÓW

Kończyce Wielkie - Zabłocie 2:1, Strumień - Drogomyśl 6:1, Ochaby - Górki Wielkie 1:1, Hażlach - Nierodzim 1:6, Pogwizdów - Brenna 0:4, Kończyce Małe - Puńców 2:2, Istebna - Simoradz 1:2.

Tabela końcowa:

1. Puńców265970:39
2. Nierodzim265360:26
3. Pogwizdów264558:40
4. Górki Wlk.264244:39
5. Simoradz264150:41
6. Strumień263958:46
7. Istebna263648:42
8. Kończyce M.263536:38
9. Zabłocie263552:62
10. Ochaby263449:46
11. Brenna263145:45
12. Kończyce Wlk.263043:52
13. Drogomyśl262637:79
14. Hażlach26830:85
Tempo Puńców awansowało do bielskiej okręgówki.

TYCHY

Wyry - Radostowice 6:2, Iskra Pszczyna - Goczałkowice 4:4, MKS II Lędziny - Orzesze 1:0, ZET Tychy - Warszowice 0:2, Miedźna - Studzionka 3:1, Woszczyce - Jankowice 5:2, Unia II Bieruń Stary - Łąka 1:5, GTS II Bojszowy - Piasek 0:2.

Tabela końcowa:

1. Łąka306986:36
2. Iskra Pszczyna306285:33
3. Miedźna305663:48
4. Wyry305263:44
5. ZET Tychy305054:37
6. Jankowice304962:46
7. Studzionka304749:41
8. Piasek304351:58
9. Orzesze304047:50
10. Goczałkowice303646:55
11. Warszowice303343:57
12. Bojszowy II303046:60
13. Woszczyce303057:78
14. Lędziny II303036:56
15. Bieruń St. II302528:65
16. Radostowice302151:103
LKS Łąka awansował do V ligi, Iskra Pszczyna zagra w dwumeczowym barażu z V-ligowcem.