GKP Targówek mistrzem Warszawy

Po zwycięstwie nad Legią i remisie z SEMP-em Ursynów piłkarze GKP Targówek zdobyli mistrzostwo Warszawy chłopców urodzonych w roku 1992. W pierwszym meczu półfinałowym o mistrzostwo Polski juniorów do lat 17 Agrykola pokonała Pogoń Szczecin 2:0
Młodzi piłkarze z Targówka w sezonie zasadniczym wygrali 21 z 22 spotkań i zakończyli sezon z imponującym bilansem bramkowym 167-11. W finałach tak skuteczni nie byli, ale do tytułu mistrza Warszawy i Mazowsza wystarczyło. Targówek pokonał "Młode Wilki" z Legii 1:0 (gol Pawła Godlewskiego z podania Pawła Wernera) i w ostatnim spotkaniu finałów zremisował bezbramkowo z SEMP-em Ursynów. Legionistom nie pomogło rozgromienie SEMP-a 10:0. Kolejność: 1. GKP Targówek, 2. Legia, 3. SEMP Ursynów.

Natomiast w pierwszym meczu półfinałowym mistrzostw Polski juniorów do lat 17 Agrykola zwyciężyła Pogoń 2:0 po trafieniach Rafała Moczulskiego i Łukasza Wysockiego. Za tydzień rewanż w Szczecinie. Po piątkowym spotkaniu mistrzowie Mazowsza wręczyli puchar Mazowieckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej dyrektorowi WCSM Agrykola Wiktorowi Stasiukowi. Za opiekę podziękował trener drużyny Andrzej Zieliński.