Lekkoatletyka: wyniki biegów masowych

MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW W PÓŁMARATONIE

Kobiety

1. Danuta PietruszyńskaMiędzychód
2. Marta MikołajczykReebok Warszawa
3. Maria KawiorskaPszczew
4. Irena KopećTKKF Czeladź
5. Jolanta KarwatkaGłogów
6. Beata DutkiewiczKolejarz Bydgoszcz
7. Elżbieta CzerniakKołaczkowo
8. Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała
9. Ewa KarmelitaŁobżonka Wyrzysk
10. Barbara PrymakowskaSokół Tarnów
Mężczyźni

1. Wiesław PerszkeBydgoszcz
2. Janusz StańczakChampion Czempiń
3. Mirosław BugajPoznań
4. Krzysztof PokrzywińskiZCH Police
5. Marian KapitańczykCentra Poznań
6. Wiesław KotarskiZCH Police
7. Zdzisław KazibutZNP Poznań
8. Józef BrandenburgPoczta Polska
9. Krzysztof DudzisKBWiR Dystans
10. Zygmunt ŁyżnickiMszana Dolna
11. Józef RzodaTKKF Jastrząb Ruda
12. Marian KaniaPolice
13. Andrzej KarwatkaGłogów
14. Andrzej BalcerzakÓsemka Police
15. Hieronim ŚcięgajRodzina Kielce
16. Jerzy PołećTKKF Jastrząb Ruda
17. Tadeusz PlataMaratończyk Szczecin
18. Wojciech JóskowskiTKKF Jastrząb Ruda
19. Zbigniew KowalewskiTKKF Jastrząb Ruda
20. Stanisław ZawadzkiIskra Jaszkowa
WYNIKI BIEGU SOŁACZA

Dziewczęta

Rocznik 1994 i młodsze: 1. Laureina Kurzawa, 2. Monika Marciniak, 3. Monika Mułkowska (wszystkie SP 14). 1990-93: 1. Anna Kulas (SP 27), 2. Magda Borowska (SP 73), 3. Magda Warguła (SP 27). 1987-89: 1. Katarzyna Pajzderska (ZSO 10), 2. Katarzyna Łucyk (ZSG), 3. Ludwika Nowak (G60). 1986 i starsze: 1. Agnieszka Ławniczak, 2. Agata Zbierska, 3. Elżbieta Henschke (wszystkie ZSO 10). Open: 1. Wioleta Wołyńska (Poznań), 2. Anna Łucyk (Gołańcz).

Chłopcy

Rocznik 1994 i młodsi: 1. Jakub Kinastowski, 2. Grzegorz Kupka, 3. Konrad Korzeniowski (wszyscy SP 14). 1990-93: Artur Szcześniak, 2. Tomasz Janus, 3. Marek Grochowski (wszyscy SP 73). 1987-89: 1. Adam Jankowski (G64), 2. Łukasz Marszałek, 3. Dawid Janeczek (obaj G63). 1986 i starsi: 1. Mikołaj Napieralski (ZSG-D), 2. Dawid Dutkowiak, 3. Dariusz Woźniak (obaj ZS3). Open: 1. Maciej Łucyk (Gołańcz), 2. Przemysław Wiliński (Poznań).