Wyniki piłkarskiej V ligi

Rezerwy Startu Łódź i GKS Ksawerów zostały zdegradowane z V ligi grupy łódzkiej.
Łódź. Grupa A: KKS Koluszki - LKS Różyca 1:0, Zjednoczeni Stryków - Zawisza Rzgów 3:1, Polonia Andrzejów - GLKS Dłutów 0:2, LKS Gałkówek - PTC Pabianice 2:2, GKS Ksawerów - LZS Justynów 4:0, MKS 2000 Tuszyn - Stal II Głowno 2:0, Włókniarz Pabianice - Pogoń Rogów 6:0.

1.Włókniarz 26 64 86-18

2.KKS 26 59 74-28

3.Zjednoczeni 26 52 62-39

4.Polonia 26 41 34-40

5.MKS 2000 26 40 52-46

6.PTC 26 36 38-29

7.Stal II 26 35 51-45

8.Pogoń 26 34 26-40

9.Justynów 26 30 37-55

10.Gałkówek 26 30 40-49

11.Zawisza 26 28 38-47

12.Różyca 26 23 26-47

13.Dłutów 26 19 25-76

14.Ksawerów 26 18 31-61

Grupa B: Ostrowia Ostrowy - Orzeł Parzęczew 1:4, MKS Kutno - HAS Wartkowice 3:0, Ner Poddębice - Sparta Dobrzelin 5:1, Elta Łódź - Włókniarz II Konstantynów 1:3, LKS Ostrowsko - Witonianka Witonia

5:2, SMS Łódź - MKP Zgierz 1:4, LKS Głogowa - Start II Łódź 3:0.

1.MKP 26 75 119-23

2.MKS 26 59 77-34

3.Orzeł 26 51 70-42

4.Ner 26 45 51-34

5.SMS 26 44 55-34

6.Sparta 26 37 67-61

7.Włókniarz II 26 36 47-37

8.Głogowa 26 33 43-52

9.Ostrowia 26 28 38-63

10.Elta 26 27 50-76

11.HAS 26 26 38-67

12.Ostrowsko 26 23 40-71

13.Witonianka 26 19 35-77

14.Start II 26 19 22-55

Do IV ligi awansuje zwycięzca barażu między Włókniarzem Pabianice

i MKP Zgierz. Pierwszy mecz zostanie 15 czerwca rozregrany w Zgierzu, a rewanż trzy dni później w Pabianicach.

Sieradz: GKS Rychłocice - Orzeł Galewice 3:1, Olimpia Zduńska Wola - LKS Kwiatkowice 1:0, Jutrzenka Warta - Warta Sieradz 1:1, Zawisza Pajęczno - Prosna Wieruszów 3:0, LZS Kalinowa - Korab Łask 5:2, GLKS Charłupia Mała - Piast Błaszki 2:2, Złoczevia - Mabudo Suchoczasy 2:0, Warta Osjaków - Victoria Szadek 0:0.

1.Victoria 29 73 81-22

2.Warta S. 29 58 76-19

3.Mabudo 29 56 55-36

4.Jutrzenka 29 53 64-38

5.Złoczevia 29 51 69-43

6.Warta O. 29 43 60-51

7.Charłupia Mała 29 41 41-46

8.Kalinowa 29 40 40-56

9.Kwiatkowice 29 39 55-60

10.Zawisza 29 37 62-43

11.Piast 29 37 45-58

12.Rychłocice 29 33 56-72

13.Olimpia 29 30 36-55

14.Prosna 29 27 42-76

15.Korab 29 27 45-71

16.Orzeł 29 13 25-96

Piotrków: Start Niechcice - Lechia Tomaszów 3:2, Szczerbiec Wolbórz - Skalnik Sulejów 2:2, Omega Kleszczów - Pilica Przedbórz 6:0, Concordia Piotrków - Stal Niewiadów 8:0, Sęp Czarnocin - LKS Mierzyn 1:3, Włókniarz Zelów - Włókniarz Moszczenica 1:1, LKS Wola Krzysztoporska - Czarni Rozprza 4:2.

1.Omega 26 56 58-18

2.Pilica 26 52 44-44

3.Concordia 26 49 69-28

4.Szczerbiec 26 47 47-30

5.Stal 26 45 46-39

6.Lechia 26 43 60-37

7.Wola Krzysztoporska 26 36 45-41

8.Mierzyn 26 33 42-41

9.Skalnik 26 31 38-40

10.Start 26 30 37-50

11.Czarni 26 27 38-52

12.Włókniarz M. 26 27 35-45

13.Włókniarz Z. 26 26 31-42

14.Sęp 26 5 17-100

Skierniewice: Widok Skierniewice - Białka Biała Rawska 5:2, Naprzód Jamno - GKS Łyszkowice 2:2, Sojax Boczki - Czarni Bednary 3:0, Styl Michowice - Orzeł Nieborów 05, Sierakowianka - Zryw Wygoda 4:3, Jutrzenka Mokra Prawa - Unia II Skierniewice 2:7.

1.Białka 24 57 81-31

2.Widok 24 51 67-43

3.Unia II 24 46 68-32

4.Pelikan II 23 45 59-33

5.Orzeł 24 45 51-32

6.Czarni 24 36 53-43

7.Łyszkowice 24 33 43-42

8.Sierakowianka 24 32 38-44

9.Jutrzenka 24 29 58-67

10.Styl 24 27 43-60

11.Sojax 24 22 43-75

12.Naprzód 24 22 31-68

13.Macovia 23 20 31-56

14.Zryw 24 10 32-73