Piłka nożna. IV liga

Piłkarze rezerw Odry Opole są już pewni utrzymania w IV lidze. Kto awansuje do III ligi, jeszcze nie wiadomo

Murowany do tej pory kandydat KS Kędzierzyn-Koźle przegrał na własnym boisku z wiceliderem Swornicą Czarnowąsy 0:1. Gdyby gospodarze ten mecz co najmniej zremisowali, mogliby się już cieszyć z awansu. Wygrała jednak Swornica po celnym trafieniu Roberta Wierdaka w 68. minucie. Co ciekawe, goście niemal całą druga połowę grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Grzegorza Bryłki. Natomiast gospodarze mieli wymarzoną okazję na wyrównanie. Jednak na dwie minuty przed końcem meczu strzał Mariusza Kapłona z rzutu karnego poszybował nad poprzeczką bramki gości.

Piłkarze rezerw Odry Opole pokonali w meczu drużyn z dołu tabeli zdegradowany już Silesius Kotórz Mały 3:0. Bramki zdobyli: Sławomir Sieńczewski, Adam Berbelicki (po dwójkowej akcji z Sieńczewskim) i po indywidualnej akcji Grzegorz Kielanowski.

Wyniki 31. kolejki i tabela: KS Kędzierzyn-Koźle - Swornica Czarnowąsy 0:1, TOR Dobrzeń Wielki - MKS Gogolin 1:0, OKS Olesno - Hetman Byczyna 5:1, Polonia Głubczyce - Fortuna Głogówek 5:0, Śląsk Łubniany - Start Namysłów 2:1, Małapanew Ozimek - Włókniarz II Kietrz 5:2, MKS Kluczbork - Victoria Cisek 1:2, Polonia Nysa - Sudety Burgrabice 3:2, Odra II Opole - Silesius Kotórz Mały 3:0.

Do trzeciej ligi awansuje najlepsza drużyna.

Do piątej ligi spadną cztery najsłabsze zespoły.