Wyniki Amatorskiej Ligi Siatkówki Dojlidy Cup

Drużyna Tonu pauzowała w szóstej kolejce, ale mimo to nadal przewodzi stawce Amatorskiej Ligi Siatkówki Dojlidy Cup. Jednym setem wyprzedza siatkarzy Elhurtu Medyka

Szósta kolejka przebiegła pod zdecydowane dyktando faworytów tych rozgrywek. Drużyna Andrzeja Video Film zrehabilitowała się za ostatnią dotkliwą porażkę z liderem rozgrywek - drużyną Tonu - i pokonała gładko 3:0 akademików z Uniwersytetu w Białymstoku.

Wysoką formę po raz kolejny potwierdzili zawodnicy Elhurtu Medyka. Świeżo upieczeni wicemistrzowie Polski lekarzy bez większych problemów w trzech setach uporali się z drużyną Trójki.

Najdłużej, bo aż cztery sety, trwał pojedynek młodych siatkarzy Dream Teamu z siatkarzami z Classica. W pierwszym secie zawodnicy Dream Teamu po zaciętej końcówce ulegli rywalom 24:26, ale w trzech kolejnych partiach okazywali się już zdecydowanie lepsi od Classica.

Sędziowie odgwizdali też pierwszego w tych rozgrywkach walkowera. Drużyna naszej "Gazety" nie skompletowała sześcioosobowego składu na mecz z siatkarzami Energetyka i przeciwnicy powiększyli swoje konto punktowe o dwa oczka bez konieczności rozgrywania spotkania.

Pierwsze mecze następnej kolejki odbędą się we wtorek (SP 21, godz. 18.30). Jako pierwsi na parkiet wyjdą siatkarze Trójki oraz gimnazjaliści z Dream Teamu. W drugim spotkaniu, które zostanie rozegrane tego dnia, Elhurt Medyk zmierzy się z Energetykiem.