Żużel: wyniki ćwierćfinałów IMP

Po sześciu najlepszych zawodników awansowało do półfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski.

ŁÓDŹ:

1. Sebastian Ułamek (Częstochowa) 12 (3,3,3,d,3)

2. Adam Fajfer (Gdańsk) 12 (2,2,2,3,3)

3. Jarosław Hampel (Wrocław) 11 (1,1,3,3,3)

4. Zbigniew Czerwiński (Częstochowa) 11 (2,3,3,1,2)

5. Mariusz Węgrzyk (Rybnik) 10 (3,3,2,2,0)

6. Mariusz Staszewski (Rybnik) 10 (d,3,2,2,3)

7. Tomasz Chrzanowski (Gdańsk) 9+3 (0,2,2,3,2)

8. Krzysztof Pecyna (Piła) 9+2 (1,2,3,2,1)

9. Piotr Dym (Rawicz) 8 (3,2,1,1,1)

10. Tomasz Rempała (Tarnów) 7 (2,1,1,1,2)

11. Tomasz Zywertowski (Łódź) 6 (1,0,3,0,2)

12. Robert Miśkowiak (Piła) 4 (3,0,0,d,1)

13. Piotr Rembas (Łódź) 4 (2,1,1,d,-)

14. Marek Mróz (Rawicz) 2 (d,d,0,2,-)

15. Robert Kempiński (Grudziądz) 2 (1,1,-,-,-)

16. Łukasz Pawlikowski (Grudziądz) 0 (0,d,0,w,w)

17. Mariusz Fierlej (Łódź) 0 (w,0,0,-,-)

KRAKÓW:

1. Damian Baliński (Leszno) 13 (1,3,3,3,3)

2. Mariusz Franków (Piła) 11 (3,3,1,3,1)

3. Dariusz Śledź (Lublin) 11 (1,2,3,2,3)

4. Wiesław Jaguś (Toruń) 10+3 (3,1,3,1,2)

5. Grzegorz Walasek (Częstochowa) 10+2 (3,2,1,1,3)

6. Janusz Kołodziej (Tarnów) 10+1 (2,1,2,3,2)

7. Piotr Markuszewski (Grudziądz) 10+0 (3,3,1,3,d)

8. Grzegorz Knapp (Lublin) 8 (2,d,3,2,1)

9. Robert Kużdżał (Tarnów) 8 (2,1,2,1,2)

10. Dariusz Fijałkowski (Warszawa) 8 (1,2,1,2,2)

11. Artur Pietrzyk (Częstochowa) 6 (2,2,d,2,d)

12. Mariusz Puszakowski (Grudziądz) 5 (0,d,2,d,3)

13. Tomasz Łukaszewicz (Leszno) 5 (0,3,0,1,1)

14. Georgi Petranov (Kraków) 4 (w,d,2,d,2)

15. Mirosław Kowalik (Bydgoszcz) 1 (d,1,-,-,-)

16. Adam Pawliczek (Rybnik) 1 (1,t,0,d,w)

OSTRÓW:

1. Rafał Szombierski (Rybnik) 14 (3,3,2,3,3)

2. Jacek Gollob (Bydgoszcz) 12 (2,2,3,3,2)

3. Krzysztof Kasprzak (Leszno) 12 (2,2,2,3,3)

4. Rafał Okoniewski (Zielona Góra) 11 (3,3,3,2,-)

5. Sławomir Drabik (Wrocław) 11 (3,3,2,1,2)

6. Robert Kościecha (Gdańsk) 10 (d,1,3,3,3)

7. Piotr Świderski (Rawicz) 8 (1,3,1,1,2)

8. Krzysztof Stojanowski (Ostrów) 7 (2,0,2,d,3)

9. Tomasz Kwiatkowski (Ostrów) 6 (1,1,3,0,1)

10. Andrzej Huszcza (Zielona Góra) 6 (1,1,1,2,1)

11. Przemysław Tajchert (Ostrów) 5 (1,2,d,2,0)

12. Krzysztof Jabłoński (Gniezno) 5 (3,w,1,1,w)

13. Tomasz Gapiński (Piła) 4 (2,1,d,1,-)

14. Łukasz Romanek (Rybnik) 3 (0,2,0,0,1)

15. Michał Szczepaniak (Piła) 1 (0,0,1,0,-)

16. Marek Latosi (Ostrów) 0 (0,0,0,-,-)

Rezerowy: Marcin Dąbrowski (Ostrów) 2 (2).

KROSNO:

1. Jacek Rempała (Leszno) 13 (1,3,3,3,3)

2. Stanisław Burza (Tarnów) 12 (2,3,2,2,3)

3. Rune Holta (Częstochowa) 11 (1,3,3,2,2)

4. Grzegorz Rempała (Tarnów) 11 (3,w,3,3,2)

5. Michał Robacki (Bydgoszcz) 10 (3,1,3,2,1)

6. Tomasz Jędrzejak (Wrocław) 9+3 (1,1,1,3,3)

7. Janusz Ślączka (Krosno) 9+w (2,2,2,0,3)

8. Robert Sawina (Toruń) 8 (2,2,1,3,d)

9. Rafał Wilk (Rzeszów) 7 (3,2,d,0,2)

10. Piotr Winiarz (Rzeszów) 7 (2,3,1,1,0)

11. Grzegorz Kłopot (Krosno) 7 (1,2,1,1,2)

12. Robert Wardzała (Tarnów) 6 (3,1,2,d,w)

13. Sławomir Dudek (Opole) 5 (w,1,2,1,1)

14. Mirosław Cierniak (Krosno) 3 (0,0,0,2,1)

15. Daniel Nowotyński (Krosno) 1 (0,0,0,1,0)