Polar - RKS 3:3

Mimo że piłkarze RKS Radomsko strzelili Polarowi trzy gole z Wrocławia wrócili tylko z punktem
Zawodnicy obu zespołów od pierwszych minut grali bardzo ofensywnie. Jednak przez pierwsze 30 min. na boisku nie było wielkich emocji. Gra toczyła się głównie w środku pola. Mimo że oba zespoły nie przykładały się do gry defensywnej, zawodnikom konstruowanie akcji i stwarzanie sytuacji podbramkowych przychodziło z wielkim trudem. I nagle nieoczekiwanie bramki zaczęły wpadać jedna za drugą.

Pierwsi gola mogli zdobyć goście, ale po strzale Radosława Kowalczyka piłka trafiła w słupek. W 32 min kibice zobaczyli pierwszą bramkę. Z rzutu rożnego dośrodkował Waldemar Żelasko, a zupełnie niepilnowany Tomasz Pawlak z pięciu metrów bez problemu trafił do siatki. Pięć minut później było już 2:0. Grzegorz Podstawek nie dał się złapać na spalonego i po minięciu Artura Prokopa znalazł się w sytuacji sam na sam z Pilarzem. W momencie, kiedy napastnik Polaru mijał bramkarza RKS interweniować próbował Markiewicz, ale odbita od niego piłka wpadła do bramki.

W 42 min. kibice oglądali kopie akcji sprzed 10 min., ale w wykonaniu RKS. Z rzutu rożnego dośrodkował Bogdan Jóźwiak, a do bramki głową piłkę skierował Marcin Nowak. Kolejna akcja przyniosła gościom wyrównującą bramkę. Jarosław Lato po indywidualnej akcji, mocno wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie Dariusz Filipczak uprzedził obrońców.

Druga połowa była podobna pierwszej. Lekką przewagę posiadał Polar, ale nic z tego nie wynikało. Znów szybko padły dwie bramki. Filipczak dograł dokładnie piłkę do Jóźwiaka i ten zdecydował się na uderzenie w długi róg. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

Goście z prowadzenia cieszyli się jednak zaledwie kilkadziesiąt sekund. Po wznowieniu piłki od środka Marek Grabowski podał w pole karne. Do piłki doszedł Grzegorz Podstawek i przez nikogo nie atakowany strzałem z 11 metrów zdobył trzeciego gola.

POLAR WROCŁAW 3 (2)

RKS RADOMSKO 3 (2)

Bramki: 1:0 - Pawlak (32), 2:0 - Markiewicz (37, samobójcza), 2:1 - Nowak (42), 2:2 - Filipczak (43), 2:3 - Jóźwiak (69), 3:3 - Podstawek (70).

Sędzia: Mariusz Rogalski (Katowice).