Sport w weekend

Zapowiedzi imprez z udziałem wielkopolskich sportowców
Sobota

godz. 15 Warta-Reflex Poznań - Gryf Wejherowo; mecz III ligi piłkarskiej; boisko przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu; bilety - 10 i 5 zł

godz. 15 Start Gniezno - Błękitny Express-Lech Poznań; mecz I ligi hokeja na trawie mężczyzn; boisko przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie; wstęp wolny

godz. 15 Polonia-HydroPomp Środa Wlkp. - Pocztowiec Poznań; mecz I ligi hokeja na trawie mężczyzn; boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wlkp.; wstęp wolny

godz. 16 Groclin-Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Zagłębie Lubin; mecz I ligi piłkarskiej; stadion przy ul. Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku; bilety - 30, 20 i 15 zł

godz. 17 Aluminium Konin - Polar Wrocław; mecz II ligi piłkarskiej; stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie; bilety - 12 i 7 z

godz. 17 Obra Agro-Handel Kościan - Unia Tczew; mecz III ligi piłkarskiej; stadion przy Maya w Kościanie; bilety - 7 zł

Niedziela

godz. 11 Polonia-HydroPomp Środa Wlkp. - AZS AWF Poznań; mecz I ligi hokeja na trawie mężczyzn; boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wlkp.; wstęp wolny

godz. 15 Start Gniezno - Grunwald Poznań; mecz I ligi hokeja na trawie mężczyzn; boisko przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie; wstęp wolny

godz. 17 Polonia Piła - Polonia Bydgoszcz; mecz ekstraligi żużla; stadion przy ul. Bydgoskiej w Pile; bilety - 15, 10 i 5 zł

godz. 17 Kolejarz Rawicz - RKM Rybnik; mecz I ligi żużla; stadion przy ul. Grota-Roweckiego w Rawiczu; bilety -

Na boiskach rywali

I liga piłkarska: Górnik Zabrze - Lech Poznań, GKS Katowice - Amica Wronki. III liga piłkarska: Kotwica Kołobrzeg - Tur Turek, Chemik-Zawisza Bydgoszcz - Amica II Wronki. Ekstraliga żużla: WTS Atlas Wrocław - Unia Leszno.

Zagrają w IV ligach

Grupa północna

SOBOTA: godz. 16: Sparta-Polonia Jastrowie - Wełna Rogoźno, Sokół Pniewy - Luboński KS, godz. 17: Sparta Oborniki - Warta Śrem

godz. 17 Polonia Chodzież - Huragan Pobiedziska, MKP 1999 Piła - Lech II Poznań, Mieszko-Faber Gniezno - Fortuna Wieleń.

NIEDZIELA: godz. 15: Polonia Środa Wlkp. - Patria Buk, Sokół Rakoniewice - 1920 Mosina.

Grupa południowa

PIĄTEK: godz. 17: Olimpia Koło - SKP Słupca.

SOBOTA: godz. 16: Polonia Kępno - LKS Gołuchów, godz. 17: Mróz Wisła Borek Wlkp. - Jarota Jarocin, Sokół Kleczew - Biały Orzeł Koźmin Wlkp., Ostrovia Ostrów Wlkp. - Astra Krotoszyn.

NIEDZIELA: godz. 16: Sparta Miejska Górka - Kania Gostyń, godz. 17: Zryw Dąbie - Prosna Kalisz, Dąbroczanka Pępowo - Victoria Września.