V liga

Trzy zespoły z Radomskiego - Broń, Zwolenianka i Szydłowianka - wciąż zachowują szanse na awans do IV ligi.

Radomska Broń wreszcie osiąga wyniki, jakich oczekują od niej kibice. A że i gra podopiecznych Jerzego Leszczyńskiego może cieszyć, awans do IV ligi zaczyna nabierać realnych kształtów. W meczu z rezerwami Okęcia już po 20 min radomianie prowadzili 2:0 po celnych uderzeniach Łukasza Ławreckiego i Wojciecha Banaczka. Pozostałe gole w meczu padły dopiero w ostatnim kwadransie. Na 3:0 znów podwyższył Banaczek, a wynik spotkania ustalił Piotr Puźniak.

Cenne zwycięstwo nad liderem z Piaseczna odniosła Szydłowianka. Po zaciętej pierwszej połowie bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla "niebieskich" po przerwie Artur Dohojda.

BROŃ RADOM - OKĘCIE II WARSZAWA 4:1 (2:0).

Bramki: Banaczek 2 (20., 73.), Ławrecki (17.), Puźniak (90.) - dla Broni, Kowalski (89.) - dla Okęcia.

WICHER KOBYŁKA - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 0:1 (0:1).

Bramka: Lewandowski (20.)

MIRAX VIKI BIERWCE - BERTA JEDLIŃSK 2:2 (0:1).

Bramki: Borkowski (48. - karny), Kiljański (75.) - dla Miraksu, Dryglewski (43.), Jaskólski (80. - karny) - dla Berty.

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - KS PIASECZNO 3:2 (2:2).

Bramki: Stąpor (7. - karny), Ludew (41.), Dohojda (71.) - dla Szydłowianki, Kobza (16.), Kołakowski (18.) - dla Piaseczna.

POWIŚLANKA LIPSKO - WILGA GARWOLIN 1:1 (1:0).

Bramki: Cieciura (45.) - dla Powiślanki, Mikulski (75.) - dla Wilgi.