Wyniki Amatorskiej Ligi Siatkówki Dojlidy Cup

Siatkarze Tonu po wygranej 3:0 nad Energetykiem samodzielnie przewodzą stawce drużyn uczestniczących w Amatorskiej Lidze Siatkówki Dojlidy Cup

Czwarta kolejka wprowadziła nieco zmian w tabeli rozgrywek. Awans na pozycję lidera siatkarze Tonu zawdzięczają drużynie Andrzeja Video Film, która ma komplet zwycięstw, ale w tej kolejce pauzowała.

Cztery sety z kolei trwał pojedynek, w którym Uniwersytet w Białymstoku bez problemu uporał się z drużyną Trójki.

Po raz kolejny szczęście nie dopisało reprezentacji "Gazety Wyborczej", która w trzech setach przegrała z zespołem Classica. Drużyna "Gazety" wyszła na boisko spięta i w rezultacie nie potrafiła znaleźć recepty na dobrze grających rywali.

W ostatnim meczu czwartej kolejki Dream Team przetestował formę Elhurtu Medyka, dla którego był to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Polski lekarzy. W trwającej od wczoraj w Rajgrodzie imprezie białostoccy medycy bronić będą tytułu mistrzowskiego.

Kolejne mecze odbędą się we wtorek (godz. 18.30, SP 21). Siatkarze z Elhurtu Medyka zmierzą się wówczas z drużyną Classica, a Trójka spotka się z zespołem "Gazety Wyborczej".