Sport.pl

Bilety na mecze Ligi Światowej w Spodku można kupić przez internet

Internetowe zakupy

W czerwcu w katowickim Spodku odbędą się dwa spotkania siatkarskiej Ligi Światowej. Przyjadą obrońcy trofeum Rosjanie, a bilety już można kupować przez internet

Mecze z Rosjanami zapowiadają się bardzo ciekawie. Podopieczni trenera Giennadija Szipulina to aktualni wicemistrzowie świata i jednocześnie mistrzowie Ligi Światowej ostatniej edycji. Mecze w Spodku, pewnie jak w poprzednich latach, dostarczą mnóstwo emocji i zgromadzą nadkomplet widzów na trybunach.

Bardzo sprawnie podszedł w tym roku do organizacji imprezy Polski Związek Piłki Siatkowej. Znamy już ceny biletów, powoli rusza także ich przedsprzedaż. W kasach Spodka wejściówki mają się pojawić w przyszłym tygodniu, natomiast już teraz można je kupić w internecie. - To nowa forma sprzedaży. Niedawno zaczęliśmy sprzedawać bilety w ten sposób na mecz Polaków z Wenezuelą w Bydgoszczy i w ciągu kilku dni wyprzedaliśmy cały sektor. Teraz pora na Katowice - mówi Marta Alf z PZPS.

Jak kupujemy bilety przez internet? Trzeba wejść na stronę PZPS (www.pzps.pl), a następnie kliknąć znajdujący się na dole banner. To pozwoli na przeniesienie się na specjalną stronę, gdzie sprzedawane są wejściówki.

Tam należy się zarejestrować - jeśli podamy dokładne dane, wpłacimy pieniądze na odpowiednie konto, wtedy otrzymamy je pocztą. Można także karnety zarezerwować i odebrać przed meczem w Spodku.

Mecze Polska - Rosja odbędą się w Katowicach 20 i 21 czerwca. Ceny biletów: 100, 45 i 30 zł.