Sport.pl

Piłka nożna: wyniki klasy okręgowej, A i B seniorów

Klasa okręgowa seniorów

Wyniki 19. kolejki: Pek-Mont Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 6:1, Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 4:2, Orkan Sochaczew - Amator Maszewo 2:0, Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 4:1, Mazur Gostynin - Orkan-Peklimar Lelice 1:1, Luszynianka Luszyn - Białkowo 0:0, Bakoma Bielice - Mazowsze Płock 0:4. Wyniki 20. kolejki: Bakoma - Pek-Mont 0:4, Mazowsze - Luszynianka 3:1, Białkowo - Mazur 1:5, Orkan-Peklimar - Orzeł 3:2, Unia - Orkan 1:1, Amator - Wicher 2:1, Wisła - Świt 3:2.

Tabela

1. Mazowsze204658-25
2. Mazur204362-33
3. Orkan204052-28
4. Orkan-Peklimar204051-35
5. Pek-Mont203961-46
6. Amator203541-30
7. Orzeł203445-34
8. Wisła202243-50
9. Luszynianka202232-46
10.Wicher202132-49
11.Świt201935-60
12.Białkowo201831-53
13.Bakoma201332-70
14.Unia201126-52
Klasa A seniorów

Wyniki 19. kolejki: Victoria Wykowo - Lwówianka Lwówek 6:0, Zorza Szczawin Kościelny - Kasztelan Białe Błoto 2:1, Kormoran Łąck - Skrwa Brudzeń 3:0, Huragan Bodzanów - Skrwa Łukomie 3:0, Limit Rybno - Stegny Wyszogród 2:0, Błyskawica Lucień - Bzura Chodaków 1:7, Iskra Kozłowo - Bobry Cierszewo 5:1. Wyniki 20. kolejki: Iskra - Victoria 1:5, Bobry - Błyskawica 2:0, Bzura - Limit 2:0, Stegny - Huragan 2:1, Skrwa Ł. - Kormoran 2:1, Skrwa B. - Zorza 2:0, Kasztelan - Lwówianka 0:1.

Tabela

1. Huragan204461-32
2. Stegny204459-31
3. Zorza203947-38
4. Skrwa B.203653-35
5. Lwówianka203145-41
6. Kormoran203052-33
7. Victoria202849-56
8. Bzura192746-35
9. Limit202648-39
10.Skrwa Ł.202445-60
11.Błyskawica202131-53
12.Iskra202040-55
13.Kasztelan201627-46
14.Bobry191024-73
Klasa B seniorów

Wyniki z 1 maja: Bulkowo - Wisła Kępa Polska 1:6, Olimpia Gozdowo - Relax Miszewo Murowane 3:0 (walkower), Polonia Radzanowo - Młodzieszyn 0:0, Sparta Mochowo - Miszewko Strzałkowskie 5:0, Masovia Płock - Mazowia Słubice 2:2, Unia Czermno - Pogoń Słupia 3:2. Wyniki z 4 maja: Unia - Bulkowo 5:1, Pogoń - Mazowia 3:5, Sparta M. - Masovia 2:1, Miszewko - Sparta R. 2:0, Młodzieszyn - Olimpia 2:3, Relax - Wisła 2:2.

Tabela

1. Masovia184268-20
2. Sparta M.184167-38
3. Unia183666-48
4. Olimpia193651-36
5. Pogoń183577-35
6. Mazowia182467-55
7. Relax192442-63
8. Polonia182132-43
9. Młodzieszyn182052-56
10.Bulkowo181947-70
11.Sparta R.181736-54
12.Wisła191650-68
13.Miszewko191329-99