LZS NAREWKA - KS STAWISKI 2:2 (1:1)
Bramki: Szemiot (20. i 50.) - Tercjak (38.), Waluk (75.).
LZS: M. Krasnopolski - J. Krasnopolski, Czempiński (35. Bołbot), Sacharczuk, M. Latkowski, Szemiot, Kryński, Markiewicz, Łotysz, Klimowicz, Misiejuk (70. Saczko).
Stawiski: Macko - Ostaszewski, Jurczak, D. Doliwa, A. Doliwa, Waluk (85. Sawicki), Dąbkowski, Zawadzki (65. Obrycki), Sobolewski, Tercjak, Grabowski.
WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK - ORZEŁ KOLNO 3:1 (1:1)
Bramki: Citko (31.), Speichler (81. - karny), Dryglas (88.) - Brzeziński (16.).
Włókniarz: Kucharczyk - W. Kucharski, K. Kucharski, Łuba, Głowicki, Speichler, Kochmański, Dryglas, Niedzielski, Citko, Jabłoński.
Orzeł: P. Sokołowski - An. Kulesza, Brzeziński, P. Zawłocki, Skrodzki, P. Wszeborowski, Solecki, A. Dąbrowski, Śniadach (78. Wojsław), M. Dąbkowski, A. Bagiński.
POMORZANKA SEJNY - JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK 3:0 (2:0)
Bramki: Pieślak (7. - karny), Jewdokimow (26.), Kunicki (66.).
Pomorzanka: Śliwiński - Buraczewski, A. Ejdulis (85. Kuklewicz), J. Bartosiak, Rukściński (77. M. Anuszkiewicz), Pieślak, Jewdokimow (80. Balewicz), Gliński, Ułanowicz, Bobrowski, Lauryn (57. Kunicki).
Jagiellonia: Rudek - Młynarczuk, T. Wołczyk, T. Kulhawik, Kutaszewicz, Pieczywek, Maliszewski, Walukiewicz, Papiernik, Świerzbiński, Kończyk (80. Sokół).
PROMIEŃ MOŃKI - MLEKOVITA WYSOKIE MAZOWIECKIE 0:6 (0:1)
Bramki: Andrzejewski (39.), Modzelewski (68.), Kulikowski (72. - samobójcza), Flery (75.), Danowski (84. i 86.).
Promień: Bołtuć - Zalewski, Łukaszuk (46. Dąbrowski), Z. Gajda, Harmata, Goszczyk, Sokołowski (79. Szklarzewski), Pałkiewicz, Głowicki (67. J. Gajda), G. Kiszło (78. Hryniewicki), Kulikowski.
Mlekovita: Trudnos - Kowalewski, Dobecki, Piwko (80. Buczyński), Skupiewski, Flery, Krasucki, Włodkowski (80. Rogowski), Modzelewski (75. Mioduszewski), Zwierciadłowski (68. Danowski), Andrzejewski.
HETMAN BIAŁYSTOK - POGOŃ ŁAPY 2:2 (0:1)
Bramki: Sidorowicz (65.), Hawryluk (90.) - Kulesza (4.), Purzycki (54.).
Hetman: Rynkowski - Wiński, Płoński, Jurgielewicz, Konończuk (70. Bogdan), Woroniecki (46. Sidorowicz), Ostrowski, Wojtkowski, Markow, Surynowicz (65. Hawryluk), Wojtkielewicz (85. Czaplejewicz).
Pogoń: Kurzyna - P. Łapiński, M. Gąsowski, Demiańczuk, Kruszewski, Ar. Kulesza (40. Kutyna), Burchart, R. Gąsowski, Purzycki, Miłosiewicz, R. Dąbrowski (75. Kakowski).
ŁKS ŁOMŻA - KOLEJARZ CZEREMCHA 3:1 (0:0)
Bramki: Boguski (70.), Śliwecki (78.), Mateuszczyk (80.) - Samosiuk (65.).
ŁKS: Szczechowiak - Kamiński, Zysk, Galiński, Krajewski, Nerowski (73. Śliwecki), Kołtowicz, Sawko, Maćkowski (81. Kacprzyński), Boguski, Mateuszczyk.
Kolejarz: Doroszczuk - Gajewski, Zieńczuk, W. Korowaj (82. Sawczyński), Golonko, K. Korowaj, M. Kulhawik, Guziejko, Ryszczuk (75. Wasiluk), Kaliszewicz, Samosiuk.
OLIMPIA ZAMBRÓW - SPARTA AUGUSTÓW 2:1 (0:1)
Bramki: Anuszkiewicz (50. i 78.) - Harasim (30.).
Olimpia: Stepczyński - Zagroba, A. Dąbrowski, Olszewski, Konopka, K. Brzózka, Grądkowski (70. Gocłowski), Kowalczyk, Anuszkiewicz, Olędzki (80. Bądzio), Wojsz (82. Rosiński).
Sparta: Salik - Gorszewski, Czereszewski, Korsakowski, Mikucki, Kropiwnicki, Chabasiński, Drozd, Klejps (69. Czyżewski), Harasim, Lech (80. Bienasz).
SUPRAŚLANKA SUPRAŚL - SOKÓŁ SOKÓŁKA 0:0
Supraślanka: Nalewajko - Wdziękoński, Aleksiejczuk, Bakunowicz, Mirecki, Joszczyk, Szpuda, Tomar, Jankowski, Chańko, Sienkiewicz (70. Iwaniuk).
Sokół: Sawicki - Raczkowski, Stelmaszek, Lenkiewicz, Kondrusiewicz, Wysocki, Zacharz (75. Ostapowicz), Bezubik, Toczydłowski, Greś, Paszkowski (80. T. Doroszczyk).
MKS MIELNIK pauzowała.
Pierwsza drużyna awansuje do trzeciej ligi; do okręgówki spadną ostatnie trzy zespoły. Ewentualne dalsze spadki uzależnione są od tego czy podlaskie drużyny utrzymają się w trzeciej lidze