Zapowiedzi weekendowych (3-4 V) imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

III LIGA. Wigry Suwałki - Stal Głowno (sobota, godz. 16); Jagiellonia Białystok - Mazowsze Grójec (niedziela, godz. 12); Warmia Purzeczko Grajewo - Znicz Pruszków (niedziela, godz. 15).

IV LIGA. (wszystkie mecze w niedzielę) LZS Narewka - KS Stawiski, Włókniarz Białystok - Orzeł Kolno (oba mecze o godz. 14); Pomorzanka Sejny - Jagiellonia II Białystok, Promień Mońki - Mlekovita Wysokie Mazowieckie (oba spotkania o godz. 15); Hetman Białystok - Pogoń Łapy, ŁKS Łomża - Kolejarz Czeremcha, Olimpia Zambrów - Sparta Augustów (wszystkie mecze o godz. 16); Supraślanka Supraśl - Sokół Sokółka (godz. 17).

KLASA WOJEWÓDZKA. (wszystkie spotkania odbędą się w niedzielę o godz. 15) Narew Bobry Choroszcz - Iskra Narew, Tur Bielsk Podlaski - Hetman Tykocin, Znicz Radziłów - Polonia Raczki, Cresovia Siemiatycze - Trak Victoria Łyski Klepacze, Magnat Juchnowiec - Orlęta Czyżew, Urząd Gminy Krynki - Unia Ciechanowiec, Wissa Szczuczyn - Pogranicze Kuźnica Białostocka.

KLASA A. (wszystkie mecze zaplanowano w niedzielę o godz. 14) GKS 1984 Rutki - Krypnianka Krypno, OSiR Puszcza Hajnówka - GKS Turośń Kościelna, Europa Jegrznia Rajgród - Rudnia Zabłudów, Orzeł Szołajdy - Gieret Giby, Dąb Dąbrowa Białostocka - LZS Kleosin, Orzeł Kleszczele - Skra Czarna Białostocka, Gryf Gródek - Podlasiak Knyszyn.

KLASA B. Grupa 1: (wszystkie mecze odbędą się w niedzielę o godz. 14) Kora Korycin - LZS Raki, Promień II Mońki - Biebrza Goniądz, Urząd Gminy Jaświły - Iskra Poryte Jabłoń, Rospuda Filipów - Skra Wizna, Forty Piątnica - Eurocentr Suchowola. Grupa 2: Orkan Poświętne - KS Michałowo, Pionier Brańsk - GKP Orla, Narew Bobry II Choroszcz - LZS Piliki, Husar Nurzec - KS Juchnowiec Górny, Żubr Białowieża - LZS Nowoberezowo, LUKS Janowszczyzna - Start Szepietowo.

PIŁKA RĘCZNA

II LIGA. Hańcza Suwałki - UKS Dwójka Łomża (sobota, godz. 18, ZS 7 przy ul. Ogrodowej 49).

BILARD

MISTRZOSTWA JUNIORÓW. Do niedzieli w klubie bilardowym Elida przy ul. Choroszczańskiej w Białymstoku rozgrywane będą mistrzostwa Polski juniorów w pool bilardzie. Początek zmagań codziennie o godz. 9.

TENIS STOŁOWY

RODZINNE ZMAGANIA. W sobotę o godz. 10 w Gimnazjum w Radziłowie odbędzie się I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego.

BIEGI

IMPREZA ULICZNA. W sobotę o godz. 11.30 na Rynku Piłsudskiego w Wysokiem Mazowieckiem odbędą się 11. Mazowieckie Biegi Uliczne dla młodzieży szkolnej, zorganizowane z okazji 212. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

SZACHY

TURNIEJ NAUCZYCIELI. W niedzielę o godz. 10 w ZSI 1 przy ul. Łagodnej w Białymstoku odbędzie druga część Szachowego Turnieju Klasyfikacyjnego.