Jak grali polscy piłkarze w ligach zagranicznych

Emmanuel Olisadebe znów strzelił bramkę. Jego drużyna Panathinaikos pokonała Kallitheę 3:1..

Emmanuel Olisadebe (Panathinaikos Ateny) - zdobył bramkę w wygranym 3:1 meczu z Kallitheą. Jego drużyna objęła prowadzenie w lidze greckiej, z trzema punktami przewagi nad Olympiakosem Pireus

Jerzy Dudek (Liverpool) - bardzo dobry mecz w derbach Liverpoolu z Evertonem 2:1. Gola przepuścił z karnego. Wytrzymał w bramce do końca meczu mimo naciągnięcia mięsienia uda w 79. min

Tomasz Kłos (Kaiserslautern) - strzelił honorową bramkę w przegranym 1:2 meczu z Hannover 96 (to jego drugi gol w tym sezonie)

Tomasz Hajto i Tomasz Wałdoch (Schalke 04) - 90 minut w wygranym 3:1 wyjazdowym spotkaniu z Bayerem Leverkusen

Radosław Kałużny (Bayer Leverkusen) - ani minuty w przegranym 1:3 spotkaniu z Schalke 04

Bartosz Karwan (Hertha Berlin) - wszedł na ostatnie 13 minut wygranego przez Herthę wyjazdowego meczu z ansą Rostock, zmieniając brazlijskiego gwiazdora Alexa Alvesa

Andrzej Juskowiak (Energie Cottbus) - 90. min w meczu z Borussią Moenchengladbach u siebie (1:1)

Andrzej Kobylański (Energie Cottbus) - 96. min w meczu z Borussią Moenchengladbach u siebie (1:1)

Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld) - 90. min w bezbramkowym meczu z FC Nuernberg

Jacek Krzynówek (FC Nuernberg) - wszedł w 53. min bezbramkowego meczu z Arminią Bielefeld

Tomasz Kos (FC Nuernberg) - zmieniony w 79. min bezbramkowego meczu z Arminią Bielefeld

Jakub Wierzchowski (Werder Brema) - nadal na ławce rezerwowych

Daniel Bogusz (Arminia Bielefeld) - ani minuty w meczu z FC Nuernberg

Maciej Murawski (Arminia Bielefeld) - ani minuty w meczu z FC Nuernberg

Łukasz Kubik (Excelsioru Mouscron) - zdobył honorowego gola w przegranym 1:6 meczu z Germinalem Beerschot

Marcin Żewłakow (Excelsioru Mouscron) - rozegrał w spotkaniu z Germinalem 75. minut

Andrzej Kubica (Beitar Jerozolima) - strzelił gola w wygranym 4:2 meczu z Hapoelem Kfar Sava. Był to jego 11. gol w sezonie