Polscy piłkarze za granicą. Dwa gole Wichniarka

Artur Wichniarek strzelił dwa gole dla Arminii Bielefeld. Jedną bramkę dla Besiktasu zdobył Roman Dąbrowski.

Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld) - grał 89 min i zdobył dwie bramki w wygranym 2:1 meczu z TSV 1860 Monachium

Daniel Bogusz (Arminia Bielefeld) - nie zagrał

Maciej Murawski (Arminia Bielefeld) - nie zagrał

Radosław Kałużny (Bayer Leverkusen) - ani minuty w przegranym 0:3 spotkaniu z VfB Stuttgart

Jakub Wierzchowski (Werder Brema) - na ławce rezerwowych w wygranym 1:0 meczu z Bayernem Monachium (jego rywal Pascal Borel zebrał znakomite recenzje)

Bartosz Karwan (Hertha Berlin) - ani minuty w wygranym 1:0 spotkaniu z VfL Bochum

Tomasz Kos (FC Nuernberg) - 90 minut w przegranym 0:2 spotkaniu z Borussią Moenchengladbach

Jacek Krzynówek (FC Nuernberg) - 58 minut w przegranym 0:2 spotkaniu z Borussią Moenchengladbach

Tomasz Kłos (Kaiserslautern) - ani minuty w wygranym 1:0 spotkaniu z Hansą Rostock

Jerzy Dudek (Liverpool) - zachował czyste konto w wygranym 2:0 spotkaniu na Anfield Road z Fulham

Piotr Świerczewski (Birmingham City) - nie zagrał ani minuty w zwycięskim 2:0 spotkaniu z Sunderlandem

Roman Dąbrowski (Besiktas Stambuł) - strzelił jedną bramkę dla Besiktasu w wygranym 2:1 wyjazdowym meczu ligi tureckiej z Malatyaspor

Jacek Bąk (RC Lens) - nie grał z powodu kontuzji mięśni piersiowych odniesionej podczas meczu Polska - San Marino

Arkadiusz Radomski (SC Heerenveen) - zagrał 66 minut w przegranym 2:3 meczu z NEC Nijmegen

Tomasz Wisio (SV Pasching) - zagrał cały mecz przegrany 0:2 z Liebherrem Graz

Marcin Adamski (Rapid Wiedeń) - 70 minut w przegranym 0:2 meczu z SV Salzburg, w którego barwach całe spotkanie rozegrał Roman Szewczyk

Andrzej Lesiak (SV Ried) - zmieniony na cztery minuty przed końcem przegranego 2:4 meczu ze Sturmem Graz