Prognozy przed 20. kolejką I ligi

Kto z kim, kiedy i w jakim składzie? Najważniejsze informacje przed 20. kolejką ekstraklasy.
Dospel Katowcie - Ruch Chorzów

wtorek 18.30

Dospel: Tkocz - Fonfara, Kowalczyk, Sznaucner - Bojarski, Majda, Sierka, Widuch, Bała - Yahaya, Leo

Ruch Chorzów: Matuszek - Matyja, Wleciałowski, Masternak, Cecot - Wiechowski, Jamróz, Malinowski, Lines - Bizacki, Gorawski

Nie zagrają: Fornalik (kartki), Nowak (kontuzja), Kulawik (chory)

Typ Gazety 1



Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin

środa 16.00

Odra: Bęben - Grzyb, Madej, Sablik, Kwiek - R. Górski, W. Górski, Jankowski, Nowacki - Chałbiński, Ziarkowski

Nie zagrają: Bartłomiej Socha (kontuzja), Rafał Jarosz (kartki)

Zagłębie: Krzyształowicz - M. Zając, B. Zając, Kłabukow - Manuszewski, Krzyżanowski, Kowalski, Niciński, Radżius - Klimek, Brasilia

Nie zagrają; Szczypkowski za kartki, Kazimierczak

Typ Gazety 1



Polonia Warszawa - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno

środa 16.00

Polonia: Mioduszewski - Kuś, Mowlik, Łukasiewicz (Szwed o ile wyzdrowieje), Drajer - Gołaszewski, Szymanek, Dźwigała, Mazurkiewicz - Jarosiewicz, Buśkiewicz.

Garbarnia: Bledzewski - Kneżević, Hosić, Górak, Zadylak - Wolański, Iwański, Kubisz, Przerywacz - Bykowski, Salami

Nie zagrają: Kozubek (kartki), Błasiak (kontuzja)

Typ Gazety 1X



KSZO Ostrowiec Św. - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Groclin: Liberda - Gorszkow, Pawlak, Kriżanac - Piechniak, Sobolewski, Wieszczycki, Mila, Prusek - Niedzielan, Moskała

nie zagrają: Rasiak (choroba), Zając (kontuzja)

KSZO: Dymanowski - Kościuk, Malinowski, Pietrasiak - Zajączkowski, Budka, Łatkowski, Sunday, Krawiec - Kalu, Ryński.

Nie zagrają: Rogalski, Żelazowski (kontuzja), Piątek, Stokowiec, Kalita, Popiela, Małocha, Szmuc, Unierzyski, Siara, Kowalski (zwolnienia).

środa 18.00

Typ Gazety 2



Amica Wronki - Widzew Łódź

środa 18.00

Amica: Szamotulski - Dudka, Gęsior, Bieniuk - Sokołwski, Bąk, Burkhardt, Sobociński, Zieńczuk - Dawidowski, Król

nie zagrają: Bajor, Dziewicki, Djoković, Mielcarski (wszyscy kontuzje), Skrzypek (zawieszony za doping)

Widzew: Robakiewicz - Gostyński, Węgrzyn, Boldt - Giuliano, Scherfchen, Terlecki, Podbrożny, Rachwał - Cichon, Włodarczyk

Nie zagrają: Dymkowski, Andjelković, Mosór (?)

Typ Gazety 1



Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

środa 18.00

Górnik: Lech - Kolasa, Lekki, Koźmiński - Probierz, Kompała, Szulik, Prasnal - Gierczak, Sikora, Dobi

nie zagra: Nosal (kontuzja)

Pogoń: Norko - Chwastek, Więckowski, Wydmuszek - Pawlak, Radziwon, Szubert, Kułkiewicz, Żebrowski - Kluzek, Bednarek.

Nie zagrają: Adżem (kartki), Biliński, Partyka, Kotula (kontuzje)

Typ Gazety 1



Wisła Płock - Lech Poznań

środa 18.00

Wisła: Wyłupski, Holc, Romuzga, Janus, Jakubowski, Preiksaitis, Wasilewski, Jurkowski, Nazaruk, Maćkiewicz, Geworgian (Jeleń)

Nie zagra: Mikulenas

Lech: Tyrajski - Kryger, Bosacki, Kaliszan, Poledica - Madej, Jacek, Piskuła, Lasocki - Reiss, Ślusarski .

Nie zagrają: Gajtkowski (kartki), Kaczorowski, Czereszewski, Goliński

Typ Gazety x2



Wisła Kraków - Legia Warszawa

środa 18.30

Wisła: Hugues - Baszczyński, Stolarczyk, Głowacki, Jop - Szymkowiak, Uche, Cantoro, Kosowski - Żurawski, Kuźba

Nie zagra: Strąk (kartki)

Legia: Mijanović - Zieliński, Jóźwiak, Jarzębowski - Kiełbowicz, Sokołowski, Majewski, Surma, Vuković - Svitlica, Kucharski

Nie zagrają: Szala, Wróblewski

Typ Gazety 12