NBA. Grizzlies Trybańskiego przegrali z Sacramento 98:104

Memphis Grizzlies Cezarego Trybańskiego przegrali we własnej hali z liderami Pacific Division - Sacramento Kings 98:104. Polak spędził na parkiecie trzy minuty, w trakcie których raz zebrał piłkę w obronie.
Był to drugi z rzędu występ Trybańskiego w zespole z Memphis po miesięcznej przerwie. W środę grał przez 10 minut w meczu wygranym z San Antonio Spurs 98:93. Oddał dwa niecelne rzuty. Poprzednio wystąpił 23 grudnia.

W czwartek najlepsi w zespole z Sacramento byli: Chris Webber, zdobywca 26 punktów, a także Jugosłowianin Peja Stojakovic - 22 pkt.

Na minutę i 14 sekund przed końcem czwartej kwarty Memphis prowadziło 97:96, po trafieniu Jasona Williamsa za trzy punkty, ale później gospodarze zdobyli tylko jeden punkt z rzutu wolnego, tracąc osiem. W barwach Kings 18 punktów zapisał na swoim koncie Mike Bibby, a 13 Vlade Divac. Natomiast najskuteczniejszym strzelcem Grizzlies ponownie był Hiszpan Paul Gasol - 24 punkty i 17 zbiórek.