Batistuta do Interu?

Reprezentant Argentyny nie gra ostatnio w Romie, a Inter szuka zastępcy dla kontuzjowanego Hernana Crespo. "Batigol" może więc odejść z Rzymu przed wygaśnięciem obowiązującego do końca sezonu kontraktu
Czwartkowe wydania La Gazzetta dello Sport i rzymskiego dziennika Il Corriere dello Sport upatrują w argentyńskim napastniku zastępcy kontuzjowanego w weekend Hernana Crespo. Zarówno trener Interu Hector Cuper, jak i prezes klubu Massimo Moratti są zainteresowani pozyskaniem "Batigola".

Argentyński napastnik w 20 meczach przeciwko Interowi w Serie A strzelił aż 16 goli. Gazety podkreślają więc znaczenie piłkarza dla Mediolańczyków, w myśl zasady - najlepszą obroną jest atak.

Kontrakt Batistuty z Romą wygasa z końcem sezonu, ale od kilku tygodni mówi się o jego pożegnaniu ze stolicą. Przeszkodą w definitywnym przejściu do Interu mogą być pieniądze. Pensja Argentyńczyka to bagatela trzy miliony euro.

Ani Inter, ani Roma nie podały na razie oficjalnego stanowiska w tej sprawie. La Gazzetta informuje jednak o wzmożonej aktywności agenta Batistuty Settimo Aloisio.