Wideo-czat z Zofią Klepacką na Facebooku Sport.pl!

W piątek o godz. 10:30. kolejny czat na żywo na facebookowym profilu Sport.pl. Po zeszłotygodniowej rozmowie z Natalią Partyką, tym razem naszym (i Waszym) gościem będzie brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Londynie - Zofia Klepacka. Już dziś możecie zadawać pytania - to Wasz wywiad!
Czaty z gwiazdami polskiego sportu to jedna z pierwszych nowości, jakie przygotowaliśmy dla Was jesienią na facebookowym profilu Sport.pl. A Zofia Klepacka to z pewnością jedna z największych gwiazd polskiego sportu ostatnich miesięcy. Reprezentantka Polski w windsurfingu zdobyła w Londynie brązowy medal w klasie RS, po brawurowym manewrze na ostatnim zwrocie. Po igrzyskach olimpijskich wystawiła go na licytację - dochód ze sprzedaży krążka zostanie przekazany na leczenie chorej na mukowiscydozę Zuzi.

Czat rozpocznie się w piątek o 10:30 i będzie trwał ok. 40 minut. Znacie to, bo kilka dni temu zadawaliście pytania naszej złotej medalistce z Londynu Natalii Partyce. Ale tym razem rozmowa odbędzie się w innej, nowocześniejszej formule - Zośka zjawi się w naszej redakcji i zostanie posadzona przed kamerą, by na żywo odpowiadać na Wasze pytania zadawane na FB. Czat poprowadzi Marek Kuprowski, którego mogliście już poznać na Facebooku Sport.pl.

Transmisja będzie dostępna w dwóch miejscach - na naszym facebookowym profilu oraz na serwisie Sport.pl. Pytania możecie zadawać już dziś - wystarczy wejść na jedną ze stron i zostawić je TUTAJ.

A to dopiero początek jesiennych atrakcji na Facebooku Sport.pl. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu!